קו 226
תל אביב-יפו←ברנר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 226 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים ומסתיים במחנה תל נוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 226 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←ברנר (29 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים
בית ספר הולץ/חיל השריון
צומת חולון
דרך השבעה/המכתש למזרח
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המלאכה למזרח
דרך השבעה/קפלן
צומת בית דגן
הרצל/קרן היסוד
הרצל/עין הקורא
הרצל/ינובסקי
ויצמן/המאה ואחד
קניותר/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה/ויצמן
הפקולטה לחקלאות
מכון וייצמן/הרצל
משטרה/הרצל
הרצל/טלר
ת. מרכזית רחובות/רציפים
טשרנחובסקי/לוי אשכול
הרצל/שדרות יעקבי
הרצל/מסעף כפר בילו
הרצל/הגליל
צומת בילו/כביש 40
כביש 40/מסעף בית חולים קפלן
צומת ברנר
גבעת ברנר/כביש 40
צומת מחנה תל נוף
מחנה תל נוף
שאלות ותשובות לגבי קו 226
מתי מתחיל לפעול קו 226?
קו 226 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 226 מפסיק לעבוד?
קו 226 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 226?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←ברנר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←ברנר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 226 (תל אביב-יפו←ברנר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←ברנר (תל אביב-יפו←ברנר) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 226 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 226 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 226 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 226 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 226
קו 226 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:55 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:55 - 06:30 | 15 - 20 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל226 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 226 (תל אביב-יפו←ברנר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 226
תעריף הנסיעה ב226 (תל אביב-יפו←ברנר) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
226 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 226 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים והתחנה האחרונה היא מחנה תל נוף.
קו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 226. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 226.
מעקב אחר קו האוטובוס 226 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 226 (תל אביב-יפו←ברנר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 226 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 226 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 16 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-19/ לוח זמנים
- 10 - האומן/ברעם-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2נ/ לוח זמנים
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 816 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 71 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#
- 8 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 93 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->חוחית/צופית-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#/ לוח זמנים