קו 411
בית שאן←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 411 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 411 (בית שאן←עפולה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית שאן/איסוף ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 411 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←עפולה (26 תחנות)
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
מסעף בית הארחה
בית ספר מאיר/שדרות בגין
ירושלים הבירה/המעפילים
ירושלים הבירה/יוסף ברנר
צומת גן ירוק
ירושלים הבירה/התומר
שאול המלך/תדהר
משטרה
שאול המלך/דבורה הנביאה
אזור תעשיה/71
צומת מחנה גדעון
שדה נחום
צומת שדה נחום
מסעף בית השיטה
כלא שאטה
צומת תל יוסף
צומת יששכר
מסעף גבע
צומת מושב מרחביה
צומת מרחביה
כורש/דרך בן גוריון
כורש/שיבולים
כורש/החריש
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 411
מתי מתחיל לפעול קו 411?
קו 411 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 411 מפסיק לעבוד?
קו 411 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 411?
כדי לראות מתי קו בית שאן←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שאן←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 411 (בית שאן←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שאן←עפולה (בית שאן←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 411 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 411 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 411 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 411 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 411
קו 411 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:25 - 19:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 19:25 | 30 - 40 |
ב׳ | 06:25 - 19:25 | 30 - 40 |
ג׳ | 06:25 - 19:25 | 30 - 40 |
ד׳ | 06:25 - 19:25 | 30 - 40 |
ה׳ | 06:25 - 19:25 | 30 - 40 |
ו׳ | 06:25 - 16:30 | 35 - 45 |
ש׳ | 18:00 - 22:00 | 120 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל411 (מ מסוף בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 411 (בית שאן←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 411
תעריף הנסיעה ב411 (בית שאן←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
411 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 411 היא מסוף בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 411 (בית שאן←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 411. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 411.
מעקב אחר קו האוטובוס 411 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 411 (בית שאן←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 411 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 411 ב-ישראל
411 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 933 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 849 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 6 - אצטדיון עירוני-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 6 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית עלמין עפולה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 83א - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-31/ לוח זמנים
- 7 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 512 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 8 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 75 - המגינים/מסדה-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 851 - ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 50 - מרכז מסחרי-עספיא<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 735 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-10
- 117 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 62א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->משרד החוץ/שד' רבין-ירושלים-10