קו 442
טבריה←עפולה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 442 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 442 (טבריה←עפולה) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 442 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←עפולה (37 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יוחנן בן זכאי/יהודה לוי
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
צומת כפר חיטים
שדרות ספיר/דרך מנחם בגין
שדרות ספיר/יפה נוף
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן/המשור
צומת טבריה
צומת פוריה
צומת פארק תעשיות קדמת
צומת גבעת אבני/לביא
מחלף גולני/לכיוון דרום
מחנה נפתלי
צומת שדה אילן
מסעף בית קשת
מסעף בית ספר כדורי
צומת כפר תבור
כפר תבור מרכז
צומת גזית
צומת אום אל גאנם
צומת תבור
צומת נעורה
מסעף דברת
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למערב
דרך גולני/קפלן
יצחק רבין/דוד אלעזר
בית חולים העמק
מול פארק העמק/שדרות יצחק רבין
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 442
מתי מתחיל לפעול קו 442?
קו 442 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 442 מפסיק לעבוד?
קו 442 מפסיק לפעול ב-15:50 בשישי
מתי מגיע קו 442?
כדי לראות מתי קו טבריה←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 442 (טבריה←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←עפולה (טבריה←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 442 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 442 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 442 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 442 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 442
קו 442 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ב׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ג׳ | 08:00 - 20:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ה׳ | 05:00 - 19:20 | 20 - 40 |
ו׳ | 05:50 - 15:50 | 20 - 60 |
ש׳ | 15:30 - 22:30 | 30 - 150 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל442 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 442 (טבריה←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 442
תעריף הנסיעה ב442 (טבריה←עפולה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
442 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 442 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 442 (טבריה←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 442. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 442.
מעקב אחר קו האוטובוס 442 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 442 (טבריה←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 442 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 442 ב-ישראל
442 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 93 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית כנסת עץ חיים/הרב קוק-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 112 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים-1#/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-19/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 845 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->וינוגרד/זווין-ירושלים-29/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 17 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים