קו 506
כפר טרומן←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 506 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 506 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאלה/האלון ומסתיים בקלצ'קין.
לוח הזמנים לקו 506 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב05:09. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 506 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר טרומן←תל אביב-יפו (39 תחנות)
האלה/האלון
כפר טרומן ד
כפר טרומן
צומת שוהם/כביש 453
דרך הורד/דרך היסמין
דרך הורד/דרך הכלנית
דרך הורד/דרך הכלנית
דרך הכלנית/דרך החצב
444/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שד. עמק איילון/האודם
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/רחבת נטיף
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/מודיעים
צומת שוהם/כביש 453
שרון/גולן
גולן/נגב
מרכז מסחרי/שרון
כפר טרומן
צומת אל על
מחלף לה גווארדייה
המסגר/יד חרוצים
המסגר/יצחק שדה
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
מוזאון ארץ ישראל/חיים לבנון
מכון הנפט/חיים לבנון
הפקולטה להנדסה/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
קלצ'קין
שאלות ותשובות לגבי קו 506
מתי מתחיל לפעול קו 506?
קו 506 מתחיל לפעול ב-05:09 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 506 מפסיק לעבוד?
קו 506 מפסיק לפעול ב-05:09 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 506?
כדי לראות מתי קו כפר טרומן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר טרומן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 506 (כפר טרומן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר טרומן←תל אביב-יפו (כפר טרומן←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 506 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 506 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 506 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 506 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 506
קו 506 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:09
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:09 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 05:09 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:09 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 05:09 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל506 (מ האלה/האלון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 506 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 506
תעריף הנסיעה ב506 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
506 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 506 היא האלה/האלון והתחנה האחרונה היא קלצ'קין.
קו 506 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 506. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 506.
מעקב אחר קו האוטובוס 506 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 506 (כפר טרומן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 506 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 506 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 631 - קידמה/התמדה-חריש<->ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה-10/ לוח זמנים
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 220 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים