קו 55
חצור הגלילית←ראש פינה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 55 (חצור הגלילית←ראש פינה) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחוני המעגל/צהל ומסתיים בתחנה מרכזית ראש פינה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חצור הגלילית←ראש פינה (20 תחנות)
חוני המעגל/צהל
דרך הבנים/צה''ל
מעלה חוני המעגל/בן ציון נתניהו
דרך הבנים/אזור התעשייה
פרי הגליל/דרך הבנים
דרך הגליל/מעלה גיא אוני
תחנה מרכזית ראש פינה
דרך הגליל/דוד שו''ב
דרך הטחנה/התמרים
דרך הטחנה /האלה
דרך הטחנה/האלון
דרך הטחנה/דרך הטורקית
דוד שו''ב/משעול הזיתים
דוד שו''ב/התמרים
מועדון פיס לגיל הזהב
התורמוס
הרקפת
האירוס
האירוס/הנרקיס
תחנה מרכזית ראש פינה
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-08:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-17:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו חצור הגלילית←ראש פינה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חצור הגלילית←ראש פינה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (חצור הגלילית←ראש פינה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חצור הגלילית←ראש פינה (חצור הגלילית←ראש פינה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 55 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 55 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו 55 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 08:55 - 17:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:55 - 17:55 | 240 - 300 |
ב׳ | 08:55 - 17:55 | 240 - 300 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:55 - 17:55 | 240 - 300 |
ה׳ | 08:55 - 17:55 | 240 - 300 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ חוני המעגל/צהל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (חצור הגלילית←ראש פינה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (חצור הגלילית←ראש פינה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
55 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 55 היא חוני המעגל/צהל והתחנה האחרונה היא תחנה מרכזית ראש פינה.
קו 55 (חצור הגלילית←ראש פינה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (חצור הגלילית←ראש פינה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 3 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->מגדלור עכו העתיקה/ההגנה-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 152 - חיילים משוחררים יז-פקיעין<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 1 - בן גוריון/השיקמה-מעלות תרשיחא<->דולב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 98 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#/ לוח זמנים
- 17 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל/ לוח זמנים
- 56 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->כביש 500/א שייח' אמין טריף-שפרעם-1#/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#כרמיאל ↔ יעד/ לוח זמנים
- 18א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 147 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אזה''ת ג'יש-ג'יש-2#/ לוח זמנים
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אום אלשתוייה-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 979 - צומת מירון-מרום הגליל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 4 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->צומת עכו דרום-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 1 - מסעף שפרעם צפון-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 797 - אלנבי/הברון הירש-חיפה<->דהר אל כניס ה-שפרעם-1ת/ לוח זמנים