560 linija
Banovo brdo - Barajevo AS
Lasta
Lasta 560 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 560 autobus (Banovo Brdo - Barajevo As) ima 18 stajališta. Kreće od Banovo Brdoa, a završava se na stajalištu Barajevo As.
Izaberi bilo koje 560 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Banovo Brdo - Barajevo As (18 stajališta)
Banovo Brdo
Žarkovo
Jablanička
Kneževac
Naselje Petlovo Brdo
Novo Naselje - Rušanj
Lipovica
Lipovica - Zavod
Lipovica - Milicija
Šumska Uprava
Guncati - R
Minel - Dinamo
Vrelinska
Svetosavska - Beli Labud
Barajevo Ikl
Barajevo - Ulaz
Dom Zdravlja - Barajevo
Barajevo As
560 Često postavljena pitanja
U koliko sati 560 autobus je prvi polazak?
560 autobus kreće sa radom u 00:00 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 560 autobus neće saobraćati?
560 autobus prestaje sa radom u 23:00 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 560 autobus stiže?
Kada linija Banovo brdo - Barajevo AS Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Banovo brdo - Barajevo AS Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Da li ima 560 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 560 autobus stajalište.
560 autobus Red vožnje
560 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 00:00 - 23:00
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 00:00 - 23:00 | 10 - 30 |
uto. | 00:00 - 23:00 | 10 - 30 |
sre. | 00:00 - 23:00 | 10 - 30 |
čet. | 00:00 - 23:00 | 10 - 30 |
pet. | 00:00 - 23:00 | 10 - 30 |
sub. | 00:00 - 23:00 | 10 - 45 |
ned. | 00:00 - 23:00 | 20 - 65 |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 560 (od Banovo Brdo), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 560 (Banovo Brdo - Barajevo As) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 560 - autobus cena
Lasta 560 (Banovo Brdo - Barajevo As) cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
560 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 560 autobus je Banovo Brdo a poslednje stajalište je Barajevo As. 560 (Banovo Brdo - Barajevo As) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 560 ima 18 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 34 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 560 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 560 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 560 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 560 (Banovo Brdo - Barajevo As) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 560 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 560, u Beograd
560 - Alternativne trase
Lasta u graduBeograd
- 467 - Vrčin /Avalski put/ - Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj// Red vožnje
- 451 - Beograd AS - Stojnik (Preko Avale)/ Red vožnje
- 4428 - Barajevo AS - Drlupa - Rogača - Sopot AS/ Red vožnje
- 960 - Obrenovac AS - Piroman/ Red vožnje
- 4402 - Sopot AS - Parcani /Brđani/ - Dučina /Spomenik/ - Stojnik/ Red vožnje
- 362 - Živkovac - Šumice (Autoputem)/ Red vožnje
- 911A - Belo Polje /Bora Kečić/ - TENT А - Mladost/ Red vožnje
- 41301 - Mladenovac AS - Belovača/ Red vožnje
- 581E - Beograd AS - Lazarevac AS (Ekspres)/ Red vožnje
- 4408 - Sopot AS - Tresije - Rogača /Mala ćuprija// Red vožnje
- 494A - Mladenovac AS - Mali Požarevac /Škola/ - Senaja - Beograd AS (Autoputem)
- 4192A - (Gradska 2) - Razvitak - Međulužje - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 4151 - Mladenovac AS - Amerić - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 4406B - Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS/ Red vožnje
- 912A1 - OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ - TENT А/ Red vožnje
- 5534 - Barajevo AS - Karaula - Srednji kraj - Barajevo AS/ Red vožnje
- 937 - Obrenovac AS - Jasenak - Baljevac - Konatice
- 470A - Beograd AS - Parcani - Mala Ivanča (Preko Avale)/ Red vožnje
- 355L - Grocka - Kamendol - Umčari/ Red vožnje
- 4415 - Sopot AS - Mali Požarevac - Senaja/ Red vožnje