4406B linija
Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS
Lasta
Lasta 4406B autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 4406B autobus (Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS) ima 40 stajališta. Kreće od Sibnica - Okretnicaa, a završava se na stajalištu Sopot As.
4406B autobus pregled vremena vožnje za sledeću nedelju: Kreće u 12:25. Dani kojima saobraća: svaki dan.
Izaberi bilo koje 4406B autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS (40 stajališta)
Sibnica - Okretnica
Sibnica - Spomenik
Sibnica - Ulaz
Zoroljin - Raskrsnica Sibnice I Slatine
Slatina - Škola
Zoroljin - Raskrsnica Sibnice I Slatine
Dučina - Ulaz
Dučina - Prof. Milorada Milinkovića
Dučina - Centar
Petlovac
Drlupa - Raskrsnica
Drlupa 1
Drlupa - Vlastimira Vesića
Drlupa - Škola
Drlupa - Okretnica
Drlupa - Škola
Drlupa - Vlastimira Vesića
Drlupa 1
Drlupa - Raskrsnica
Ostojići
Vikend Naselje
Tresije - Raskrsnica
Sarići
Jaranovići
Mišići
Rogača - Most
Rogača - Okretnica
Rogača - Okretnica
Rogača - Most
Mišići
Jaranovići
Sarići
Tresije - Raskrsnica
Nemenikuće - Prodavnica
Nemenikuće - Škola
Nemenikuće - Jekića Kuće
Nemenikuće - Naselje
Sopot - Izlaz
Sopot - Spomenik
Sopot As
4406B Često postavljena pitanja
U koliko sati 4406B autobus je prvi polazak?
4406B autobus kreće sa radom u 12:25 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 4406B autobus neće saobraćati?
4406B autobus prestaje sa radom u 12:25 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 4406B autobus stiže?
Kada linija Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 4406B (Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS) autobus cena prevoza?
Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS (Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li ima 4406B autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 4406B autobus stajalište.
4406B autobus Red vožnje
4406B autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 12:25
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 12:25 | Jedan polazak |
uto. | 12:25 | Jedan polazak |
sre. | 12:25 | Jedan polazak |
čet. | 12:25 | Jedan polazak |
pet. | 12:25 | Jedan polazak |
sub. | 12:25 | Jedan polazak |
ned. | 12:25 | Jedan polazak |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 4406B (od Sibnica - Okretnica), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 4406B (Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 4406B - autobus cena
Lasta 4406B (Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
4406B (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 4406B autobus je Sibnica - Okretnica a poslednje stajalište je Sopot As. 4406B (Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 4406B ima 40 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 70 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 4406B autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 4406B autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 4406B u stvarnom vremenu autobus praćenje
Pratite liniju 4406B (Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 4406B autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za tramvaj, Trolejbus, voz ili autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 4406B, u Beograd
Lasta u graduBeograd
- 4184 - Mladenovac AS - Šepšin /Česma/ - Dubona - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 560E - Beograd AS - Barajevo AS (Ekspres)/ Red vožnje
- 5530D - Barajevo AS - Šiljakovac - Vranić - Taraiš - Barajevo AS/ Red vožnje
- 4192A - (Gradska 2) - Razvitak - Međulužje - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 932 - Obrenovac AS - Jasenak /Šumadija/ - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 4121 - Mladenovac AS - Jagnjilo - Klenac - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 353 - Dražanj - Šumice (Autoputem)/ Red vožnje
- 190C - Sumeđ /Dom/ - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 946 - Lazarevac AS - Poljane - Stubline - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 954A - Piroman - Zvečka - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 4401A - Sopot AS - Babe - Parcani /Brđani// Red vožnje
- 494A - Mladenovac AS - Mali Požarevac /Škola/ - Senaja - Beograd AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 4142 - Mladenovac AS - Pružatovac/ Red vožnje
- 4412 - Mladenovac AS - Bakčine - Nemenikuće - Sopot AS/ Red vožnje
- 4428 - Barajevo AS - Drlupa - Rogača - Sopot AS/ Red vožnje
- 4401 - Sopot AS - Parcani /Brđani// Red vožnje
- 4427 - Barajevo AS - Sibnica - Sopot AS/ Red vožnje
- 936 - Obrenovac AS - Baljevac - Konatice/ Red vožnje
- 150L - Lazarevac AS - Dudovica/ Red vožnje
- 960 - Obrenovac AS - Piroman/ Red vožnje