קו 58
גבעתיים←רמת גן
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 58 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 58 (גבעתיים←רמת גן) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף כורזין ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 58 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גבעתיים←רמת גן (37 תחנות)
מסוף כורזין
הרב הרצוג/טבנקין
קפלנסקי/הרב הרצוג
הרב הרצוג/קפלנסקי
ביה''ס יגאל אלון/הרב הרצוג
היכל ווהלין/כורזין
אלוף שדה/כורזין
אלוף שדה/עודד
המאבק/עמישב
המאבק/כ"ג
בית החלמה שלווה/ישראל שפירא
בית אבות משען/מצולות ים
מצולות ים/ישראל שפירא
המאבק/מנורה
ויצמן/ריינס
הכנסת/גולומב
בית ספר גורדון/הכנסת
עירייה/שיינקין
גורדון/המעורר
קק''ל/גורדון
בורוכוב/קק''ל
תלמה ילין/בורוכוב
ערבי נחל/בורוכוב
גשר דוד שיפמן /דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
תחנת רכבת סבידור מרכז/גשר מודעי
זיסמן/דרך בגין
דרך אבא הלל/היצירה
ביאליק/תובל
אביגיל/רות
אסף/איתמר
רוקח/יואב
מועדון המרגנית/רוקח
רוקח/שדרות גידי
ספיבק/רוקח
דרך אבא הלל /דרך ששת הימים
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 58
מתי מתחיל לפעול קו 58?
קו 58 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 58 מפסיק לעבוד?
קו 58 מפסיק לפעול ב-14:55 בשישי
מתי מגיע קו 58?
כדי לראות מתי קו גבעתיים←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גבעתיים←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 58 (גבעתיים←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גבעתיים←רמת גן (גבעתיים←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 58 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 58 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 58 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 58 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 58
קו 58 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:50 - 20:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 20:35 | 15 - 25 |
ב׳ | 05:50 - 19:00 | 13 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:50 - 20:35 | 15 - 25 |
ה׳ | 05:50 - 20:35 | 15 - 25 |
ו׳ | 06:00 - 14:55 | 25 - 35 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל58 (מ מסוף כורזין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 58 (גבעתיים←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 58
תעריף הנסיעה ב58 (גבעתיים←רמת גן) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
58 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 58 היא מסוף כורזין והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 58 (גבעתיים←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 58. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 58.
מעקב אחר קו האוטובוס 58 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 58 (גבעתיים←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 58 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 58 ב-ישראל
58 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 925 - אשל אברהם/הרב רבינוב-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-125/ לוח זמנים
- 2 - פרופ' ישעיהו ליבוביץ'/הרב יעקב טראב-תל אביב יפו<->משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 936 - רבי עקיבא/שמואל הנביא-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-136/ לוח זמנים
- 61 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 40 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 955 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-155/ לוח זמנים
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 242 - מסוף בית העלמין/איסוף-בת ים<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 18 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138/ לוח זמנים
- 931 - ביה''ס חורב/עוזיאל-רמת גן<->אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק-231/ לוח זמנים
- 160 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 73 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 63 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10/ לוח זמנים