קו 64א
מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 64א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 64א (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל במירסקי/מינץ ומסתיים במסוף הר נוף/כנפי נשרים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 64א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים (24 תחנות)
מירסקי/מינץ
מינץ/מירסקי
מינץ/שיף מזרח
מינץ/רובין
שדרות גולדה מאיר/המשורר אצ''ג
רקאנטי/המשורר אצ''ג
רקנאטי/אידלזון
רקנאטי/בן זאב
הקונגרס הציוני/גולדה
הרא''ה/שדרות גולדה מאיר
הרא''ה/ולנשטיין
רמות/סולם יעקב
רמות/מעוז
שיבת ציון/סילבר
שיבת ציון/טללים
שיבת ציון/גולדה
צומת רמות/גולדה
גבעת שאול/כתב סופר
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
מרכז שטנר/כנפי נשרים
בית ענבר/כנפי נשרים
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
שאלות ותשובות לגבי קו 64א
מתי מתחיל לפעול קו 64א?
קו 64א מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 64א מפסיק לעבוד?
קו 64א מפסיק לפעול ב-17:24 בשישי
מתי מגיע קו 64א?
כדי לראות מתי קו מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 64א (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 64א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 64א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 64א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 64א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 64א
קו האוטובוס 64א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:20 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 21:00 | 10 |
ב׳ | 06:20 - 21:00 | 10 |
ג׳ | 07:20 - 21:00 | 820 |
ד׳ | 06:20 - 21:00 | 10 |
ה׳ | 06:20 - 21:00 | 10 |
ו׳ | 17:24 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל64א (מ מירסקי/מינץ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 64א (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 64א
תעריף הנסיעה ב64א (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
64א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 64א היא מירסקי/מינץ והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/כנפי נשרים.
קו 64א (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 64א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 64א.
מעקב אחר קו האוטובוס 64א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 64א (מירסקי/מינץ←מסוף הר נוף/כנפי נשרים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 64א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 64א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 481 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 951 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-1#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 11 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 28 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->רמות מאיר/מזכירות-רמות מאיר-1#/ לוח זמנים
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 165 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2#
- 87 - רשי/צלאח-קרית אתא<->איינשטיין/הצנחנים-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים