קו 7
חיפה←נשר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 7 (חיפה←נשר) יש 8 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בהיכל התרבות/דרך השלום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נשר (8 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
ביג שער העיר
פורטק
נשר מרכז קניות
דרך בר יהודה/הביטחון
בר יהודה/ישורון
דרך השלום/פרץ
היכל התרבות/דרך השלום
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו חיפה←נשר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נשר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (חיפה←נשר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נשר (חיפה←נשר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו האוטובוס 7, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 16:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 16:25 | 10 - 227 |
ב׳ | 06:00 - 16:25 | 10 - 227 |
ג׳ | 06:00 - 16:25 | 10 - 227 |
ד׳ | 06:00 - 16:25 | 10 - 227 |
ה׳ | 06:00 - 16:25 | 10 - 227 |
ו׳ | 06:30 - 15:20 | 10 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (חיפה←נשר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (חיפה←נשר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
7 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 7 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא היכל התרבות/דרך השלום.
קו 7 (חיפה←נשר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (חיפה←נשר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 88 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 815 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 32א - רכבל/סטלה מאריס-חיפה<->יציאת אירופה/זורס-חיפה-2#
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 56 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 51א - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 964 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#
- 5 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים