1 línia
Lardero – Hospital San Pedro
Autobuses Logroño
Autobuses Logroño 1 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 1 bus (Lardero-Hospital San Pedro) té 27 parades, surt de Iglesia De Lardero i acaba a Puente Madre-Hospital.
Tria qualsevol entre les 1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Lardero-Hospital San Pedro (27 parades)
Iglesia De Lardero
El Coso
Lardero Pueblo
Cruce Ctra. Soria
Forja
Villapatro
I.E.S. La Laboral
Residencia De Pensionistas
Residencia Santa Cruz
Montesoria
Villa Iregua
Clínica Valvanera
Club Deportivo
Huesca
Estación De Autobuses Antigua
Monumento Al Labrador
Villamediana
Milicias
Ayuntamiento
Plaza De Toros
Paseo Del Prior
Palacio De Congresos
Martín Ballesteros
Científico Tecnológico
La Fombera
Los Lirios
Puente Madre-Hospital
Preguntes i respostes freqüents de 1
A quina hora comença a funcionar 1 bus?
1 bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 1 bus?
1 bus deixa d'operar a les 22:15 els diumenge.
A quina hora arriba 1 bus?
Quan arriba la Lardero – Hospital San Pedro bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Lardero – Hospital San Pedro bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 1 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 1 bus parada més propera.
1 bus horari
1 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:00 - 22:40
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 22:40 | 10 |
dt. | 07:00 - 22:40 | 10 |
dc. | 07:00 - 22:40 | 10 |
dj. | 07:00 - 22:40 | 10 |
dv. | 07:00 - 22:40 | 10 |
ds. | 07:53 - 22:38 | 15 |
dg. | 08:45 - 22:15 | 30 |
Autobuses Logroño Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 1 (des de Iglesia De Lardero), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 1 (Lardero-Hospital San Pedro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Autobuses Logroño.
1 línia bus tarifa
Autobuses Logroño 1 (Lardero-Hospital San Pedro) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Autobuses Logroño, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Autobuses Logroño.
1 (Autobuses Logroño)
La primera parada de la ruta 1 bus és Iglesia De Lardero i la darrera parada és Puente Madre-Hospital. 1 (Lardero-Hospital San Pedro) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 1 té 27 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 38 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Autobuses Logroño rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Logrono i t'ajuda a trobar el 1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 1 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 1 en temps real bus
Monitora la línia 1 (Lardero-Hospital San Pedro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 1 bus o una aplicació de seguiment Autobuses Logroño bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Autobuses Logroño o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Logrono. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Autobuses Logroño i qualsevol bus, inclosa la línia 1, a Logrono
1 - Indicacions alternatives
Línies de Autobuses Logroño a Logrono
- 3 - El Campillo–Villamediana/ Horaris
- 6 - Centro – El Cortijo/ Horaris
- 10 - El Arco – Varea (Hospital San Pedro)/ Horaris
- 4 - Palacio de Congresos – Pradoviejo/ Horaris
- 9 - Pradoviejo – Las Norias/ Horaris
- 2 - Yagüe – Varea/ Horaris
- B1 - Búho Varea – La Cava/ Horaris
- 7 - El Arco – Polígono Cantabria/ Horaris
- 11 - Centro – Hospital San Pedro/ Horaris
- B2 - Búho El Arco – La Estrella/ Horaris
- B3 - Búho Lardero – El Campillo/ Horaris
- 5 - Madre de Dios – Valdegastea/ Horaris