1 línia
Plaza de Cristo Rey - Prosperidad
EMT
EMT 1 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 1 bus (Cristo Rey) té 30 parades, surt de Prosperidad i acaba a Cristo Rey.
Tria qualsevol entre les 1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cristo Rey (30 parades)
Prosperidad
Cartagena - López De Hoyos
Cartagena
Cartagena - Béjar
Plaza San Cayetano
Centro Cultural Buenavista
Parque Eva Duarte
Lista
Marqués De Salamanca
Ortega Y Gasset - Claudio Coello
Serrano - Ortega Y Gasset
Metro Serrano
Museo Arqueológico
Puerta De Alcalá
Cibeles
Círculo De Bellas Artes
Gran Vía - Pedro Zerolo
Gran Vía - Montera
Gran Vía - Callao
Santo Domingo
Gran Vía - Plaza De España
Plaza De España
Ventura Rodríguez
Princesa - Rey Francisco
Argüelles
Altamirano
Moncloa
Junta Municipal Moncloa
Cristo Rey
Cristo Rey
Preguntes i respostes freqüents de 1
A quina hora comença a funcionar 1 bus?
1 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 1 bus?
1 bus deixa d'operar a les 23:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 1 bus?
Quan arriba la Plaza de Cristo Rey - Prosperidad bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza de Cristo Rey - Prosperidad bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 1 (Cristo Rey) bus?
La tarifa de Plaza de Cristo Rey - Prosperidad (Cristo Rey) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 1 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 1 bus parada més propera.
1 bus horari
1 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 23:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 23:15 | 11 - 17 |
dt. | 06:30 - 23:15 | 11 - 17 |
dc. | 06:30 - 23:15 | 11 - 17 |
dj. | 06:30 - 23:15 | 11 - 17 |
dv. | 06:30 - 23:15 | 11 - 17 |
ds. | 06:30 - 23:15 | 15 - 22 |
dg. | 07:00 - 23:15 | 17 - 25 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 1 (des de Prosperidad), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 1 (Cristo Rey) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
1 línia bus tarifa
EMT 1 (Cristo Rey) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
1 (EMT)
La primera parada de la ruta 1 bus és Prosperidad i la darrera parada és Cristo Rey. 1 (Cristo Rey) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 1 té 30 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 59 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 1 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 1 en temps real bus
Monitora la línia 1 (Cristo Rey) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 1 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 1, a Madrid
1 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 139 - Dehesa del Principe - Carabanchel Alto/ Horaris
- 142 - Pavones - Ensanche de Vallecas/ Horaris
- 56 - Diego de Leon - Puente de Vallecas/ Horaris
- 45 - Plaza de Legazpi - Avenida Reina Victoria/ Horaris
- 10 - Plaza de Cibeles - Palomeras/ Horaris
- 18 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- 128 - Glorieta de Cuatro Caminos - Barrio del Pilar/ Horaris
- 34 - Plaza de Cibeles - las Aguilas/ Horaris
- 49 - Plaza de Castilla - Pitis/ Horaris
- 108 - Oporto - Cementerio de Carabanchel/ Horaris
- 177 - Plaza de Castilla - Marques de Viana/ Horaris
- 73 - Diego de Leon - Feria de Madrid/ Horaris
- 116 - Glorieta de Embajadores - Villaverde Cruce/ Horaris
- 63 - Avenida de Felipe II - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- 44 - Plaza del Callao - Marques de Viana/ Horaris
- 75 - Plaza del Callao - Colonia Manzanares/ Horaris
- 81 - Oporto - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- N4 - Plaza de Cibeles - Barajas/ Horaris
- 24 - Estacion de Atocha - Pozo del Tio Raimundo/ Horaris
- BR1 - Valdebebas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris