1 línia
Abente Y Lago
Tranvías de La Coruña, S.A.
Tranvías de La Coruña, S.A. 1 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 1 bus (Abente Y Lago) té 18 parades, surt de Abegondo, 3 i acaba a Abente Y Lago.
Tria qualsevol entre les 1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Abente Y Lago (18 parades)
Abegondo, 3
Av. da Concordia,188
Av. de Monelos, 141
Av. de Monelos, 103
Av. de Monelos, 45
Cabaleiros, 33
Cabaleiros,Es.Autob.
Concepción Arenal,21
Costa da Palloza, 5
Primo Rivera,Palloza
Primo Rivera,Viaduto
Pza. de Ourense
Praza de Mina
Obelisco
Autoridade Portuaria
Porta Real, Dársena
O Parrote, H.Finisterre
Abente Y Lago
Preguntes i respostes freqüents de 1
A quina hora comença a funcionar 1 bus?
1 bus comença a funcionar a les 06:45 els dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 1 bus?
1 bus deixa d'operar a les 22:32 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 1 bus?
Quan arriba la Abente Y Lago bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Abente Y Lago bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 1 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 1 bus parada més propera.
Tranvías de La Coruña, S.A. bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 1 (des de Abegondo, 3), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 1 (Abente Y Lago) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Tranvías de La Coruña, S.A..
1 línia bus tarifa
Tranvías de La Coruña, S.A. 1 (Abente Y Lago) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Tranvías de La Coruña, S.A., els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Tranvías de La Coruña, S.A..
1 (Tranvías de La Coruña, S.A.)
La primera parada de la ruta 1 bus és Abegondo, 3 i la darrera parada és Abente Y Lago. 1 (Abente Y Lago) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 1 té 18 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 26 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Tranvías de La Coruña, S.A. rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 1 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 1 en temps real bus
Monitora la línia 1 (Abente Y Lago) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 1 bus o una aplicació de seguiment Tranvías de La Coruña, S.A. bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Tranvías de La Coruña, S.A. o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Tranvías de La Coruña, S.A. i qualsevol bus, inclosa la línia 1, a Vigo
1 - Indicacions alternatives
Línies de Tranvías de La Coruña, S.A. a Vigo
- 12 - Os Rosales - CHUAC - Materno/ Horaris
- BUHO - Praza Pontevedra - Pablo Picasso/ Horaris
- 4 - Av. Hércules - Barrio das Flores/ Horaris
- 23A - Abente y Lago - Breogán/ Horaris
- 23 - Abente y Lago - Breogán/ Horaris
- 12A - Cidade Escolar - CHUAC - Materno/ Horaris
- 20 - Juan Flórez 10 - A Pasaxe/ Horaris
- 6A - Avenida de Hércules - Bens/ Horaris
- 6 - Avenida de Hércules - Meicende/ Horaris
- 24 - Praza de Pontevedra - O Carón/ Horaris
- 2A - Abente y Lago - H. Oza - As Xubias/ Horaris
- 21 - Juana de Vega - Novo Mesoiro/ Horaris
- 3A - San Pedro de Visma - Durmideiras/ Horaris
- 3 - San Pedro de Visma - Durmideiras/ Horaris
- 2 - Abente y Lago - Os Castros/ Horaris
- 1A - Abente y Lago - A Pasaxe/ Horaris
- 17 - Avenida de Hércules - CHUAC - Mate/ Horaris
- UDC - Pra.Pontevedra - Elviña - UDC/ Horaris
- 5 - Durmideiras - Espacio Coruña/ Horaris