10 línia
Benimaclet
EMT
EMT 10 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 10 bus (Benimaclet) té 26 parades, surt de Sant Marcel·Lí i acaba a Lliri Blau - Mestre Ventura Pascual.
Tria qualsevol entre les 10 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Benimaclet (26 parades)
Sant Marcel·Lí
Carters (Imparell) - Primer De Maig
Carters - Mossén Febrer
Carters - Pl. Santiago Suárez
Uruguai - Marques De Bellet
Uruguai - Crta. Escrivà
C/ Uruguay (Parc Estació) [València]
Albacete - Mestre Sosa
Centre De Salut Gil I Morte
Plaça Espanya
Sant Vicent Màrtir - Ànimes
Plaça De L'Ajuntament - Periodista Azzati
Barques - Pl. De L'Ajuntament
Pintor Sorolla
Porta De La Mar
Pl. Amèrica - Navarro Reverter
Aragó - Saragossa
Aragó - Xile
Aragó - Ernest Ferrer
Estadi De Mestalla
Blasco Ibáñez - Gascó Oliag
Primat Reig - Camí Vera
Tírig - Guàrdia Civil
Centre De Salut Benimaclet
Mistral - Murta
Lliri Blau - Mestre Ventura Pascual
Preguntes i respostes freqüents de 10
A quina hora comença a funcionar 10 bus?
10 bus comença a funcionar a les 00:10 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 10 bus?
10 bus deixa d'operar a les 23:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 10 bus?
Quan arriba la Benimaclet Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Benimaclet Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 10 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 10 bus parada més propera.
10 bus horari
10 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 00:10 - 23:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 00:10 - 23:30 | 11 - 13 |
dt. | 00:10 - 23:30 | 11 - 13 |
dc. | 00:10 - 23:30 | 11 - 13 |
dj. | 00:10 - 23:30 | 11 - 13 |
dv. | 00:10 - 23:30 | 11 - 13 |
ds. | 00:10 - 23:30 | 14 - 23 |
dg. | 00:10 - 23:30 | 15 - 28 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 10 (des de Sant Marcel·Lí), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 10 (Benimaclet) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
10 línia bus tarifa
EMT 10 (Benimaclet) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
10 (EMT)
La primera parada de la ruta 10 bus és Sant Marcel·Lí i la darrera parada és Lliri Blau - Mestre Ventura Pascual. 10 (Benimaclet) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 10 té 26 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 28 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a València i t'ajuda a trobar el 10 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 10 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 10 en temps real Bus
Monitora la línia 10 (Benimaclet) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 10 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metrovalencia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per València. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 10, a València
10 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a València
- 70 - LA FONTSANTA - ALBORAIA/ Horaris
- 81 - ESTACIÓ DEL NORD - BLASCO IBAÑEZ/ Horaris
- 7 - MERCAT CENTRAL - FTA. SANT LLUÍS/ Horaris
- 27 - LA TORRE - MERCAT CENTRAL/ Horaris
- 12 - CIUTAT ART. FALLER - PL. AMÈRICA/ Horaris
- 23 - POBLES DEL SUD/ Horaris
- 98 - AV. DEL CID - EST. CABANYAL/PG. MARÍTIM/ Horaris
- 6 - TORREFIEL - HOSPITAL LA FE/ Horaris
- 32 - PASSEIG MARÍTIM - ESTACIÓ DEL NORD/ Horaris
- 30 - NATZARET - HOSPITAL CLÍNIC/ Horaris
- 24 - PORTA DE LA MAR - EL SALER / EL PALMAR/ Horaris
- C1 - CENTRE HISTÒRIC/ Horaris
- 64 - BENICALAP - EST. J. SOROLLA / HOSP. LA FE/ Horaris
- 11 - PATRAIX - ELS ORRIOLS/ Horaris
- 8 - PORTA DE LA MAR - HOSPITAL LA FE/ Horaris
- 73 - TRES CREUS - ESTACIÓ DEL NORD/ Horaris
- 94 - CAMPANAR - AV. FRANÇA/ Horaris
- 14 - ESTACIÓ DEL NORD - CASTELLAR/ Horaris
- 92 - LA MALVA-ROSA - CAMPANAR/ Horaris