111 línia
Búho Camino de Ronda - Ayuntamiento - Gran Vía
Bus urbano Granada
Bus urbano Granada 111 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 111 bus (Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas→Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas) és una línia circular amb 58 parades que surten de Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas.
Tria qualsevol entre les 111 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas→Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas (58 parades)
Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas
Gran Vía 14 - Catedral
Gran Vía 54
Avda. Constitución 2 - Triunfo
Plaza De San Isidro - Iglesia
Avda. De Madrid 1
Juan Pablo II - Hospital De Traumatología
Juan Pablo II 72
Juan Pablo II - Fte Estación Autobuses
Pedro Temboury 8
Pedro Temboury 18
Joaquina Eguaras 7
Joaquina Eguaras 1
Tete Montoliú - Centro Comercial
Luis Miranda Dávalos 44
Francisco Ayala 62
Plaza De Europa - Avda. Maracena
Plaza De Europa
José María Carulla 10
Sagrada Familia 18 - Iglesia Santa Micaela
Sagrada Familia 28
Ctra. Málaga 69
Ctra. Málaga - Las Torres
Ctra. Málaga - Villa Pineda
Cno. Ronda 177 - Estadio De La Juventud
Cno. Ronda 157
Cno. Ronda 153
Cno. Ronda 125
Cno. Ronda 105 - Méndez Núñez
Cno. Ronda 97
Cno. Ronda 87
Cno. Ronda 71 - Recogidas
Cno. Ronda 53
Cno. Ronda 27
Cno. Ronda 19 - Alcázar Genil
Avda. América 8 - Centro Salud Zaidín
Avda. Dílar 14
Avda. Dílar 26
Avda. De Dílar 3
Poeta Gracián 2
Poeta Gracián 8
Pintor Maldonado 42 - Nuevo Los Cármenes
Torre De Comares - Nuevo Los Cármenes
Torre De Comares 8
Emperador Carlos V - Palacio Deportes
Palacio De Deportes
Andrés Segovia - Fte Centro Cívico Zaidín
Andrés Segovia 43 - Hípica
Fontiveros 46
Primavera 24
Sancho Panza 17
Sancho Panza 3
Avda. Cervantes 13
Avda. Cervantes 1
Paseo De La Bomba 17
Paseo Del Salón 11 - Plaza Carretas
Plaza Del Humilladero 1
Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas
Preguntes i respostes freqüents de 111
A quina hora comença a funcionar 111 bus?
111 bus comença a funcionar a les 00:00 els diumenge, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 111 bus?
111 bus deixa d'operar a les 05:00 els diumenge, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 111 bus?
Quan arriba la Búho Camino de Ronda - Ayuntamiento - Gran Vía Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Búho Camino de Ronda - Ayuntamiento - Gran Vía Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 111 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 111 bus parada més propera.
Bus urbano Granada 111 bus Mapa de ruta - Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas→Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas
111 bus horari
111 bus ruta funciona els divendres, dissabte, diumenge. Horaris regulars: 00:00 - 05:00
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | 00:00 - 05:00 | 17 - 30 |
ds. | 00:00 - 05:00 | 17 - 30 |
dg. | 00:00 - 05:00 | 17 - 30 |
Bus urbano Granada Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 111 (des de Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 111 (Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas→Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Bus urbano Granada.
111 línia bus tarifa
Bus urbano Granada 111 (Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas→Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Bus urbano Granada, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Bus urbano Granada.
111 (Bus urbano Granada)
La primera parada de la ruta 111 bus és Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas i la darrera parada és Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas. 111 (Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas→Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas) està operatiu durant divendres, dissabte, diumenge.
Informació addicional: 111 té 58 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 62 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Bus urbano Granada rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Granada i t'ajuda a trobar el 111 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 111 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 111 en temps real Bus
Monitora la línia 111 (Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas→Acera Del Darro 1 - Fuente De Las Batallas) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 111 bus o una aplicació de seguiment Bus urbano Granada bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Bus urbano Granada o com a planificador de viatges per a Metro o Bus per planificar la teva ruta per Granada. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Bus urbano Granada i qualsevol bus, inclosa la línia 111, a Granada
Línies de Bus urbano Granada a Granada
- F4 - Ferial 4 - Chana - Ferial
- 5 - Beethoven - Parque Nueva Granada/ Horaris
- C34 - Sacromonte - Centro/ Horaris
- N3 - Cerrillo Maracena - Triunfo/ Horaris
- 9 - Rebites - Chana/ Horaris
- 4 - Chana - Zaidín/ Horaris
- N1 - Bobadilla - Villarejo - Triunfo/ Horaris
- F1 - Ferial 1 - Pinillos - Cenes de la Vega - Ferial/ Horaris
- 25 - P.Alquerías (C.Deportivo) - Rosaleda - Gran Capitán/ Horaris
- C5 - Neptuno - Centro/ Horaris
- U1 - Campus Aynadamar - Campus Cartuja/ Horaris
- S0 - Pvo. Bola De Oro - PTS/ Horaris
- C31 - Albaicín - Centro/ Horaris
- C30 - Alhambra - Centro/ Horaris
- 21 - Parque Ciencias - Centro - Estación de Autobuses/ Horaris
- F2 - Ferial 2 - Palacio de Deportes - Ferial
- 8 - Palacio de Deportes - Camino de Alfacar/ Horaris
- 13 - Cementerio - Puerta Real/ Horaris
- 11 - Circular - Camino de Ronda - Ayuntamiento - Gran Vía/ Horaris
- 121 - Búho Gran Vía - Violón - Camino Ronda/ Horaris