12 línia
San José - Barrio Blanco
Grupo Ruíz
Grupo Ruíz 12 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 12 bus (San José - Barrio Blanco) té 23 parades, surt de Maestro Serrano, S/N i acaba a Los Marineros, S/N.
Tria qualsevol entre les 12 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: San José - Barrio Blanco (23 parades)
Maestro Serrano, S/N
Avenida Carlos I, 105
Avenida Carlos I, 23
Avda. Saavedra Y Fajardo, 27
Avda. Reyes De España, 23
Pº Canalejas, 159
Pº Canalejas, 119
Pº Canalejas, 67
San Antonio, 40
Rollo, 4
Rollo, 40
C/ Pontevedra, 22
Avda. Portugal, 12
Avda. Portugal, 60
Avda. Portugal, 112
Dr. Torres Villarroel, 42
Dr. Torres Villarroel, 72
Gta. Ruta De La Plata, S/N
La Bañeza, 36
C/ Astorga, S/N
Calle Bachiller Sansón Carrasco, 6
Don Quijote, Frente 72
Los Marineros, S/N
Preguntes i respostes freqüents de 12
A quina hora comença a funcionar 12 bus?
12 bus comença a funcionar a les 09:45 els diumenge.
A quina hora deixa de funcionar 12 bus?
12 bus deixa d'operar a les 22:30 els diumenge.
A quina hora arriba 12 bus?
Quan arriba la San José - Barrio Blanco bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de San José - Barrio Blanco bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 12 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 12 bus parada més propera.
12 bus horari
12 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 09:45 - 22:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 15:20 - 22:40 | 20 |
dg. | 09:45 - 22:30 | 45 |
Grupo Ruíz bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 12 (des de Maestro Serrano, S/N), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 12 (San José - Barrio Blanco) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Grupo Ruíz.
12 línia bus tarifa
Grupo Ruíz 12 (San José - Barrio Blanco) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Grupo Ruíz, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Grupo Ruíz.
12 (Grupo Ruíz)
La primera parada de la ruta 12 bus és Maestro Serrano, S/N i la darrera parada és Los Marineros, S/N. 12 (San José - Barrio Blanco) està operatiu durant Cap de setmana.
Informació addicional: 12 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 20 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Grupo Ruíz rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Salamanca i t'ajuda a trobar el 12 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 12 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 12 en temps real bus
Monitora la línia 12 (San José - Barrio Blanco) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 12 bus o una aplicació de seguiment Grupo Ruíz bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Grupo Ruíz o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Salamanca. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Grupo Ruíz i qualsevol bus, inclosa la línia 12, a Salamanca
12 - Indicacions alternatives
Línies de Grupo Ruíz a Salamanca
- 03 - Línea 3: Garrido - San José (Por centro)/ Horaris
- 06 - Línea 6: Garrido - San José (por Hospitales)/ Horaris
- 10 - Línea 10: Los Toreses - Vistahermosa/ Horaris
- 08 - Línea 8: Prosperidad - Chamberí/ Horaris
- 91 - Servicio Nocturno (ruta Norte)/ Horaris
- 05 - Línea 5: Ciudad Jardín - Los Alcaldes/ Horaris
- 11 - Línea 11: Los Cipreses - Buenos Aires (por Hospitales)/ Horaris
- 04 - Línea 4: Cementerio - Los Toreses/ Horaris
- 92 - Servicio Nocturno (ruta Sur)/ Horaris
- 09 - Línea 9: Capuchinos - Zurguén/ Horaris
- 07 - Línea 7: Campus Unamuno - Prosperidad/ Horaris
- 13 - Línea 13: Huerta Otea - San José/ Horaris
- 02 - Línea 2: Pizarrales - San Julián/ Horaris
- 01 - Línea 1: Los Cipreses-Buenos Aires (Por Centro)/ Horaris