133 línia
Plaza del Callao - Mirasierra
EMT
EMT 133 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 133 bus (Callao) té 33 parades, surt de Mirasierra i acaba a Callao.
Tria qualsevol entre les 133 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Callao (33 parades)
Mirasierra
La Masó - Moralzarzal
La Masó - Nuria
Nuria - Peña Sirio
Alfredo Marqueríe
Valencia De Don Juan - Alfredo Marqueríe
Fermín Caballero - Patones
Metro Herrera Oria
Colegio Valdeluz
Plaza De Cieza
Fermín Caballero - Betanzos
Isla De Arosa
Herrera Oria - Isla De Arosa
Herrera Oria - Gómez De La Serna
Herrera Oria - Islas Marquesas
Herrera Oria - Camino Fuencarral
Herrera Oria - Arroyofresno
Herrera Oria - Instituto De Estudios Fiscales
Centro De Estudios Europe
Instituto Llorente
Parque Deportivo Puerta De Hierro
Estadística - Geografía E Historia
Palacio De La Moncloa
Escuela Agronómica
Avenida De La Memoria
Moncloa
Altamirano
Argüelles
Princesa - Rey Francisco
Ventura Rodríguez
Plaza De España
Gran Vía - Plaza De España
Callao
Preguntes i respostes freqüents de 133
A quina hora comença a funcionar 133 bus?
133 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 133 bus?
133 bus deixa d'operar a les 22:50 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 133 bus?
Quan arriba la Plaza del Callao - Mirasierra bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza del Callao - Mirasierra bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 133 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 133 bus parada més propera.
133 bus horari
133 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 22:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 22:50 | 6 - 8 |
dt. | 06:30 - 22:50 | 6 - 8 |
dc. | 06:30 - 22:50 | 6 - 8 |
dj. | 06:30 - 22:50 | 6 - 8 |
dv. | 06:30 - 22:50 | 6 - 8 |
ds. | 06:30 - 22:50 | 11 - 15 |
dg. | 07:00 - 22:50 | 11 - 14 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 133 (des de Mirasierra), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 133 (Callao) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
133 línia bus tarifa
EMT 133 (Callao) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
133 (EMT)
La primera parada de la ruta 133 bus és Mirasierra i la darrera parada és Callao. 133 (Callao) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 133 té 33 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 49 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 133 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 133 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 133 en temps real bus
Monitora la línia 133 (Callao) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 133 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 133, a Madrid
133 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 162 - Moncloa - el Barrial/ Horaris
- 126 - Nuevos Ministerios - Barrio del Pilar/ Horaris
- E - Plaza del Conde de Casal - Sierra de Guadalupe/ Horaris
- G - Moncloa - Ciudad Universitaria/ Horaris
- E2 - Avenida de Felipe II - las Rosas/ Horaris
- N2 - Plaza de Cibeles - Valdebebas/ Horaris
- 163 - Estacion de Aravaca - el Plantio/ Horaris
- 203 - Estacion de Atocha - Aeropuerto/ Horaris
- 121 - Campamento - Hospital 12 de Octubre/ Horaris
- 40 - Tribunal - Alfonso XIII/ Horaris
- 174 - Plaza de Castilla - Valdebebas/ Horaris
- 86 - Estacion de Atocha - Villaverde Alto/ Horaris
- 142 - Pavones - Ensanche de Vallecas/ Horaris
- 118 - Glorieta de Embajadores - Avenida de la Peseta/ Horaris
- 210 - Diego de Leon - la Elipa/ Horaris
- 215 - Avenida de Felipe II - Parque de Roma/ Horaris
- 150 - Puerta del Sol/sevilla - Colonia Virgen del Cortijo/ Horaris
- 39 - Plaza de España - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 75 - Plaza del Callao - Colonia Manzanares/ Horaris