קו 148
בר יוחאי←כלנית
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 148 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 148 (בר יוחאי←כלנית) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבר יוחאי ומסתיים במזכירות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 148 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בר יוחאי←כלנית (37 תחנות)
בר יוחאי
מועצה אזורית/מרום הגליל
מסעף אור הגנוז
צומת מירון
מושב מירון
מסעף כפר שמאי
מסעף אמירים
מסעף פרוד
מסעף עין אל אסד
צומת שבע
צומת שש/חלפתא
מסעף כפר חנניה
כפר חנניה 2
כפר חנניה 1
כפר חנניה ב
כפר חנניה ג
כפר חנניה 3
הרימון/השיקמה
הרימון/הגפן
הרימון/הזית
צומת חנניה
מחנה אלון
חזון
מסעף מחווה אלון
הכיכר מע'אר
שכונת אלגמשה 8
ישיבת הסדר נתיב/הזית
הזית/החיטה
הזית/הערבה
הרימון/הזית
ישיבת הסדר נתיב/הזית
בי''ס מופתן
מראר
ראס אל חביה 2
ראס אל חביה 1
כלא צלמון
מזכירות
שאלות ותשובות לגבי קו 148
מתי מתחיל לפעול קו 148?
קו 148 מתחיל לפעול ב-11:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 148 מפסיק לעבוד?
קו 148 מפסיק לפעול ב-20:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 148?
כדי לראות מתי קו בר יוחאי←כלנית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בר יוחאי←כלנית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 148 (בר יוחאי←כלנית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בר יוחאי←כלנית (בר יוחאי←כלנית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 148 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 148 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 148 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 148 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 148
קו 148 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 11:00 - 20:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:00 - 20:05 | 125 - 420 |
ב׳ | 11:00 - 20:05 | 125 - 420 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 11:00 - 20:05 | 125 - 420 |
ה׳ | 11:00 - 20:05 | 125 - 420 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל148 (מ בר יוחאי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 148 (בר יוחאי←כלנית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 148
תעריף הנסיעה ב148 (בר יוחאי←כלנית) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
148 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 148 היא בר יוחאי והתחנה האחרונה היא מזכירות.
קו 148 (בר יוחאי←כלנית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 148. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 148.
מעקב אחר קו האוטובוס 148 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 148 (בר יוחאי←כלנית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 148 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 148 ב-ישראל
148 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 77 - מכמנים כיכר-מכמנים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 12 - קניון/הגליל-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 66 - מרכז טניס-סאג'ור<->כניסה מערבית-מג'ד אל כרום-1#/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 18א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 564 - גאיה סנטר-ירכא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#כרמיאל ↔ חלוץ/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 284 - בי''ס תיכון-ירכא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 99 - אריה לוין /חבד-חיפה<->ההגנה/דוד בן גאון-נהריה-1#/ לוח זמנים
- 4 - כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם<->ח'לית שריף/יציאה-טמרה-1ב/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים