155 línia
Aluche
EMT
EMT 155 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 155 bus (Aluche) té 27 parades, surt de Intercambiador De Plaza Elíptica i acaba a Aluche.
Tria qualsevol entre les 155 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Aluche (27 parades)
Intercambiador De Plaza Elíptica
Tanatorio Sur
Avenida De Los Poblados - Cocheras Emt
Avenida De Los Poblados - Vía Lusitana
Avenida De Los Poblados - Abrantes
Metro San Francisco
Avenida De Los Poblados - Secoya
Óbolo
Euro - Aguacate
Euro - Peso Hispano
Euro - Duro
Euro - Maravedí
La Peseta - Maravedí
La Peseta - Corona
La Peseta - Avenida Carabanchel Alto
Metro La Peseta
La Peseta - Pinar De San José
La Peseta - Valle Del Boi
La Peseta - La Fortuna
La Fortuna - Joaquín Turina
Colonia Aviación
Millán Astray
Blas Cabrera - Casuarina
Vidauba - Rodrigo De Arana
Vidauba - Damasquillo
Junta Municipal Latina
Aluche
Preguntes i respostes freqüents de 155
A quina hora comença a funcionar 155 bus?
155 bus comença a funcionar a les 05:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 155 bus?
155 bus deixa d'operar a les 23:45 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 155 bus?
Quan arriba la Aluche bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Aluche bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 155 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 155 bus parada més propera.
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 155 (des de Intercambiador De Plaza Elíptica), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 155 (Aluche) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
155 línia bus tarifa
EMT 155 (Aluche) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
155 (EMT)
La primera parada de la ruta 155 bus és Intercambiador De Plaza Elíptica i la darrera parada és Aluche. 155 (Aluche) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 155 té 27 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 44 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 155 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 155 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 155 en temps real bus
Monitora la línia 155 (Aluche) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 155 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 155, a Madrid
155 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 83 - Moncloa - Barrio de la Paz/ Horaris
- 159 - Alsacia - el Cañaveral/ Horaris
- 73 - Diego de Leon - Feria de Madrid/ Horaris
- N26 - Plaza de Alonso Martinez - Aluche/ Horaris
- N10 - Plaza de Cibeles - Palomeras/ Horaris
- 88 - Canillejas - Rejas/ Horaris
- 71 - Plaza de Manuel Becerra - Puerta de Arganda/ Horaris
- 57 - Estacion de Atocha - Alto del Arenal/ Horaris
- 100 - Moratalaz - Valderrivas/ Horaris
- 106 - Plaza de Manuel Becerra - Vicalvaro/ Horaris
- 14 - Plaza de Conde de Casal - Avenida de Pio XII/ Horaris
- 166 - Barajas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- 58 - Puente Vallecas - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- N24 - Plaza de Cibeles - las Tablas/ Horaris
- 125 - Mar de Cristal - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- 147 - Plaza del Callao - Barrio del Pilar/ Horaris
- 130 - Villaverde Alto - Vicalvaro/ Horaris
- 67 - Plaza de Castilla - Barrio de Peñagrande/ Horaris
- 138 - Plaza de Cristo Rey - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 122 - Avenida de America - Feria de Madrid/ Horaris