2 línia
L2: Centro - Est. Autobuses - Barriada - Tejera - Centro
AVANZA SORIA S.L.
AVANZA SORIA S.L. 2 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 2 bus (El Salvador→El Salvador) té 23 parades, surt de Calle San Benito/Espolón i acaba a Calle Las Casas.
Tria qualsevol entre les 2 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: El Salvador→El Salvador (23 parades)
Calle San Benito/Espolón
Avda. Valladolid (A)
Avda.Valladolid/Est.Autobuses (A)
Calle Albacete 22
Calle K
Calle H
Calle H/Abc
Calle G (A)
Calle D
Calle D/Fico
Calle E
Calle G (B)
Calle H/Calle N
El Salvador
Calle N
Calle J
Cam. De La Media Legua/2 De Mayo
Cam. De La Media Legua/Alcazar De Toledo
Calle Fuente Del Caño
Calle Gaya Nuño/D.Vela
Calle Gaya Nuño/Sta.Barbara (A)
Avda. Gaya Nuño/Centro Penitenciario
Calle Las Casas
Preguntes i respostes freqüents de 2
A quina hora comença a funcionar 2 bus?
2 bus comença a funcionar a les 07:35 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 2 bus?
2 bus deixa d'operar a les 22:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 2 bus?
Quan arriba la L2: Centro - Est. Autobuses - Barriada - Tejera - Centro bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de L2: Centro - Est. Autobuses - Barriada - Tejera - Centro bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 2 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 2 bus parada més propera.
2 bus horari
2 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:35 - 22:05
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:35 - 22:05 | 20 - 25 |
dt. | 07:35 - 22:05 | 20 - 25 |
dc. | 07:35 - 22:05 | 20 - 25 |
dj. | 07:35 - 22:05 | 20 - 25 |
dv. | 07:35 - 22:05 | 20 - 25 |
ds. | 07:35 - 22:05 | 20 - 25 |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
AVANZA SORIA S.L. bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 2 (des de Calle San Benito/Espolón), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 2 (El Salvador→El Salvador) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació AVANZA SORIA S.L..
2 línia bus tarifa
AVANZA SORIA S.L. 2 (El Salvador→El Salvador) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre AVANZA SORIA S.L., els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de AVANZA SORIA S.L..
2 (AVANZA SORIA S.L.)
La primera parada de la ruta 2 bus és Calle San Benito/Espolón i la darrera parada és Calle Las Casas. 2 (El Salvador→El Salvador) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 2 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 21 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona AVANZA SORIA S.L. rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Soria i t'ajuda a trobar el 2 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 2 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 2 en temps real bus
Monitora la línia 2 (El Salvador→El Salvador) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 2 bus o una aplicació de seguiment AVANZA SORIA S.L. bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a AVANZA SORIA S.L. o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Soria. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a AVANZA SORIA S.L. i qualsevol bus, inclosa la línia 2, a Soria
Línies de AVANZA SORIA S.L. a Soria
- 4E - 4 Extensión polígono/ Horaris
- EX - Expres Poligono/ Horaris
- 1 - L1: Centro - Pajaritos - Royales - Centro - San Pedro - Hospitales - San Pedro/ Horaris
- C - Circular/ Horaris
- 3 - L3: Centro - Royales - Pajaritos - Centro - San Pedro - Hospitales - San Pedro/ Horaris
- 4 - L4: Universidad - Royales - Est Autobuses - Centro - Sta Barbara - Royales/ Horaris