22 Lijn
Kortrijk Busterminal 1 Perron 12
De Lijn
De Lijn 22 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) heeft in totaal 43 haltes. Het beginpunt is Tielt Station Perron 1 en het eindpunt is Kortrijk Busterminal 1 Perron 12.
Kies een van onderstaande bus 22 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Kortrijk Busterminal 1 Perron 12 (43 haltes)
Tielt Station Perron 1
Tielt Vierhoek
Tielt Kasteelstraat
Tielt Autokeuring
Tielt Sint-Amandstraat
Meulebeke Vliegend Paard
Meulebeke Molenstraat
Meulebeke Paardekens
Meulebeke Oosthoek
Meulebeke Goethalsplaats
Meulebeke Koevoet
Meulebeke Hazewind
Ingelmunster Bekaert
Ingelmunster Bouwke
Ingelmunster Meulebekestraat
Ingelmunster Schoolstraat
Ingelmunster Markt
Ingelmunster Sportcentrum
Ingelmunster Gentstraat
Ingelmunster Station
Ingelmunster Hof Van Commerce
Ingelmunster Vlasschaard
Hulste Doornmolenweg
Hulste Hulstemolenstraat
Hulste Brugsestraat
Kuurne Stokerij
Kuurne Cafe Astrid
Kuurne Katte
Kuurne Watertorenstraat
Kuurne Sportpark
Kuurne Vierwegen
Kuurne Gasthuisstraat
Kuurne Delhaize
Kuurne Belfort
Kuurne Prins Boudewijn
Kortrijk Pius X-Kerk
Kortrijk Samenkomst
Kortrijk Brugsepoort
Kortrijk Astridpark
Kortrijk Meensepoort
Kortrijk Weide
Kortrijk L. Robbeplein
Kortrijk Busterminal 1 Perron 12
22 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 22?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 22 om 05:32
Hoe laat vertrekt de laatste bus 22?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 22 om 19:32..
Wanneer komt bus 22 aan?
Wanneer komt de Kortrijk Busterminal 1 Perron 12 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Kortrijk Busterminal 1 Perron 12 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 22 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 22 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 22 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 22 bus station te bekijken.
Bus 22 dienstregeling
22 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:32 - 19:32
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:32 - 19:32 | 3 - 57 |
di. | 05:32 - 19:32 | 3 - 57 |
wo. | 05:32 - 19:32 | 3 - 57 |
do. | 05:32 - 19:32 | 3 - 57 |
vr. | 05:32 - 19:32 | 3 - 57 |
za. | 07:32 - 19:32 | 3 - 57 |
zo. | 08:32 - 19:32 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 22 (van Tielt Station Perron 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
22 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
22 (De Lijn)
De eerste stop van de 22 bus-route is Tielt Station Perron 1 en de laatste halte is Kortrijk Busterminal 1 Perron 12. 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 22 heeft 43 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 59 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 22 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 22 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 22 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 22 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 22, in Belgique.
22 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 515 - Schoolbus Steenokkerz. - Haacht - Tildonk/ Dienstregeling
- 86 - Deinze - Nevele - Bellem/ Dienstregeling
- 2 - AZ Sint-Maarten - Station - Vrijbroekpark/ Dienstregeling
- 511 - Schoolbus Rotselaar - Wijgmaal - Herent - Haacht/ Dienstregeling
- 70 - Kortrijk-Stasegem-Harelbeke-Deerlijk-Waregem/ Dienstregeling
- 356 - Diest - Zelem - Lummen - Genenbos - Heusden/ Dienstregeling
- 48 - Blankenberge AZ Zeno - Ramskapelle -Knokke AZ Zeno/ Dienstregeling
- 98 - Tessenderlo-Vorst-Zittaart-Meerhout-Geel/ Dienstregeling
- 629 - Tongeren Station - Tongeren Bewel/ Dienstregeling
- 212 - Turnhout - Gierle - Tielen - Lichtaart - Herentals/ Dienstregeling
- 1 - Dendermonde Station - Ziekenhuis - Station/ Dienstregeling
- 642 - Maria ter Heide - Antwerpen via Miksebaan/ Dienstregeling
- 141 - Hoboken - Wilrijk - UZA - Mortsel - Wijnegem/ Dienstregeling
- 103 - Bilzen - Rijkhoven - Tongeren/ Dienstregeling
- 585 - Lubbeek - Kerkom - Attenrode-Wever - Tienen/ Dienstregeling
- 441 - Wildert - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 636 - Maaseik - Eisden - Lanaken/ Dienstregeling
- 1 - WSC - Vitaz - Station - Tuinlaan - WSC/ Dienstregeling
- 229 - Sint-Truiden Station - Opvangcentrum/ Dienstregeling
- 81 - Wervik - Geluwe - Menen - Rekkem - Moeskroen/ Dienstregeling