22 línia
Sarrikue→Dieciséis De Agosto
Bilbobus
Bilbobus 22 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 22 bus (Sarrikue→Dieciséis De Agosto) té 17 parades, surt de Sarrikue i acaba a Dieciséis De Agosto.
Tria qualsevol entre les 22 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Sarrikue→Dieciséis De Agosto (17 parades)
Sarrikue
Zabalbide Fte. 112
San Isidro
Zumalacarregui 105
Zumalacarregui / Tomás Zubiría
Cristo 1
Sendeja Fte. 5
Ibáñez De Bilbao 14
Arenal / Fte. San Nicolás
Hurtado De Amézaga 2
Muelle De La Merced 3
Hurtado De Amézaga 50
Cortes 23
Cortes 13
Cortes Fte. 2
Olano Fte.4
Dieciséis De Agosto
Preguntes i respostes freqüents de 22
A quina hora comença a funcionar 22 bus?
22 bus comença a funcionar a les 06:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 22 bus?
22 bus deixa d'operar a les 22:15 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 22 bus?
Quan arriba la Sarrikue→Dieciséis De Agosto bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Sarrikue→Dieciséis De Agosto bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 22 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 22 bus parada més propera.
22 bus horari
22 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:40 - 22:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:40 - 22:20 | 20 |
dt. | 06:40 - 22:20 | 20 |
dc. | 06:40 - 22:20 | 20 |
dj. | 06:40 - 22:20 | 20 |
dv. | 06:40 - 22:20 | 20 |
ds. | 07:15 - 22:15 | 30 |
dg. | 07:45 - 22:15 | 30 |
Bilbobus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 22 (des de Sarrikue), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 22 (Sarrikue→Dieciséis De Agosto) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Bilbobus.
22 línia bus tarifa
Bilbobus 22 (Sarrikue→Dieciséis De Agosto) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Bilbobus, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Bilbobus.
22 (Bilbobus)
La primera parada de la ruta 22 bus és Sarrikue i la darrera parada és Dieciséis De Agosto. 22 (Sarrikue→Dieciséis De Agosto) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 22 té 17 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 21 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Bilbobus rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Bilbao i t'ajuda a trobar el 22 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 22 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 22 en temps real bus
Monitora la línia 22 (Sarrikue→Dieciséis De Agosto) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 22 bus o una aplicació de seguiment Bilbobus bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Bilbobus o com a planificador de viatges per a metro, tren, tramvia, funicular, telecabina, bus, telefèric o ferri per planificar la teva ruta per Bilbao. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Bilbobus i qualsevol bus, inclosa la línia 22, a Bilbao
22 - Indicacions alternatives
Línies de Bilbobus a Bilbao
- 85 - ZAZPILANDA - ATXURI/ Horaris
- 18 - SAN IGNACIO - ZORROTZA/ Horaris
- 13 - SAN IGNACIO - TXURDINAGA/ Horaris
- 28 - URIBARRI - ALTAMIRA/ Horaris
- 75 - SAN ADRIAN - ATXURI/ Horaris
- 71 - MIRIBILLA - SAN IGNACIO/ Horaris
- 56 - LA PEÑA - SAGRADO CORAZÓN/ Horaris
- 40 - LA PEÑA - PLAZA CIRCULAR/ Horaris
- 57 - MIRIBILLA - HOSPITAL BASURTO/ Horaris
- 38 - OTXARKOAGA - INTERMODAL/ Horaris
- A6 - ARANGOITI - DEUSTU/ Horaris
- G1 - ARABELLA - PLAZA CIRCULAR/ Horaris
- 76 - ARTAZU/XALBADOR - MOYÚA/ Horaris
- G5 - SAN ADRIAN/MIRIBILLA - PLAZA CIRCULAR/ Horaris
- A7 - ARTXANDA - ARENAL/ Horaris
- 03 - PLAZA CIRCULAR - OTXARKOAGA/ Horaris
- E5 - FUNICULAR - ARTXANDA/ Horaris
- G6 - ALTAMIRA/ZORROTZA - PLAZA CIRCULAR/ Horaris
- A2 - SOLOKOETXE - PLAZA CIRCULAR/ Horaris