קו 292
פתח תקווה←רמת גן
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 292 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 292 (פתח תקווה←רמת גן) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך מנחם בגין/קופת חולים ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 292 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←רמת גן (33 תחנות)
דרך מנחם בגין/קופת חולים
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך מנחם בגין/ויינברגר
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
ירושלים/שלמה
דרך ירושלים/הושע
מחלף שעריה למערב
מחלף אונו/כביש 471
ז'בוטינסקי /דרך בר אילן
ז'בוטינסקי/גולדה מאיר
ז'בוטינסקי/א.צ גרינברג
ז'בוטינסקי/רמב''ם
צומת גבעת שמואל
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
עזרא/הרב כהנמן
עזרא/נחמיה
עזרא/דבורה הנביאה
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 292
מתי מתחיל לפעול קו 292?
קו 292 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 292 מפסיק לעבוד?
קו 292 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 292?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 292 (פתח תקווה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←רמת גן (פתח תקווה←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 292 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 292 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 292
קו 292 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:05 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:50 | 9 - 20 |
ב׳ | 00:05 - 23:50 | 9 - 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:05 - 23:50 | 9 - 20 |
ה׳ | 00:05 - 23:50 | 9 - 20 |
ו׳ | 00:05 - 16:05 | 12 - 25 |
ש׳ | 20:40 - 23:35 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל292 (מ דרך מנחם בגין/קופת חולים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 292 (פתח תקווה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 292
תעריף הנסיעה ב292 (פתח תקווה←רמת גן) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
292 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 292 היא דרך מנחם בגין/קופת חולים והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 292 (פתח תקווה←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 292. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 292.
מעקב אחר קו האוטובוס 292 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 292 (פתח תקווה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 292 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 292 ב-ישראל
292 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 73 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 936 - רבי עקיבא/שמואל הנביא-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-136/ לוח זמנים
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 942 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->יגאל אלון/הרב טייב-בני ברק-242/ לוח זמנים
- 16 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 60 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 32 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 6 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 943 - הרב בן יעקב/בר יוחאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-143/ לוח זמנים
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245/ לוח זמנים
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138/ לוח זמנים