קו 3
מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במתנס/בית ספר החיטה ומסתיים בהנרקיס/הסביון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון (25 תחנות)
מתנס/בית ספר החיטה
דרך יצחק רבין/פשוש
שדרות מעוף הציפור/חוחית
חוחית/צופית
צופית/דרך יצחק רבין
דרך אהרון/דרך שרה
ספרייה/הדגן
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
הכובשים/הגדעונים
השמורה/הפנינה
החלוצים/צור
שדרות נילי/החלוצים
נילי/קדש
בית ספר נילי
האורנים/הרוקח
הנשיא/הרצל
המייסדים/הנדיב
בית ספר יעבץ
פינלס/השזיף
שדרות בן גוריון/בית ספר החורש
שדרות בן גוריון/הכרכום
שדרות בן גוריון/הנרקיס
הנרקיס/הכלנית
הנרקיס/הסביון
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו האוטובוס 3, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:30 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ב׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ג׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ד׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ה׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ו׳ | 08:00 - 15:15 | 60 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ מתנס/בית ספר החיטה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
3 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 3 היא מתנס/בית ספר החיטה והתחנה האחרונה היא הנרקיס/הסביון.
קו 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 88 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרצל/הגליל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 821 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן-1א/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 912 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 262 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים