346 línia
Estación La Orotava (T)→El Velo
Titsa
Titsa 346 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 346 bus (Estación La Orotava (T)→El Velo) té 33 parades, surt de Estación La Orotava (T) i acaba a El Velo.
Tria qualsevol entre les 346 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Estación La Orotava (T)→El Velo (33 parades)
Estación La Orotava (T)
Sor Soledad Cobián
La Torrita
El Recodo
Cañada Baja
El Taxista
Los Pinos (T)
Gran Tarajal
Cañada Alta (T)
La Abejera (T)
Hacienda Perdida
El Sauce
Planta Vieja (T)
Barroso
Fiesco
Bebederos
Los Tres Pinos
El Gallo (T)
Sauce Alto
La Barca
Mirador
Camino De Chasna (T)
Chasna
El Balayo
Don Casiano (T)
La Cochera (T)
Lomo De Los Pastores
Cruz De Tea
Gallo Alto
Doña Ana
La Morra
Casa Forestal
El Velo
Preguntes i respostes freqüents de 346
A quina hora comença a funcionar 346 bus?
346 bus comença a funcionar a les 05:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 346 bus?
346 bus deixa d'operar a les 05:30 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 346 bus?
Quan arriba la Estación La Orotava (T)→El Velo bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Estación La Orotava (T)→El Velo bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 346 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 346 bus parada més propera.
346 bus horari
346 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:30 - 13:35
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:30 - 13:35 | 56 - 231 |
dt. | 05:30 - 13:35 | 56 - 231 |
dc. | 05:30 - 13:30 | 56 - 227 |
dj. | 05:30 - 13:35 | 56 - 231 |
dv. | 05:30 - 13:35 | 56 - 231 |
ds. | 05:30 | Sortida Única |
dg. | 05:30 | Sortida Única |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 346 (des de Estación La Orotava (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 346 (Estación La Orotava (T)→El Velo) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
346 línia bus tarifa
Titsa 346 (Estación La Orotava (T)→El Velo) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
346 (Titsa)
La primera parada de la ruta 346 bus és Estación La Orotava (T) i la darrera parada és El Velo. 346 (Estación La Orotava (T)→El Velo) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 346 té 33 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 20 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 346 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 346 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 346 en temps real bus
Monitora la línia 346 (Estación La Orotava (T)→El Velo) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 346 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 346, a Tenerife
346 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 232 - SANTA CRUZ -> EL CARDONAL-LA GALLEGA/ Horaris
- 127 - GÜIMAR -> CANDELARIA -> BCO.HONDO -> IGUESTE -> ARAYA -> GÜIMAR/ Horaris
- 100 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ (DIRECTA)/ Horaris
- 382 - PLAZA REYES CATÓLICOS- Bº SAN ANTONIO-POR PLAZA DEL CHARCO Y MERCADO/ Horaris
- 947 - INTERCAMBIADOR - SAN ANDRES - BAILADERO - CHAMORGA/ Horaris
- 417 - COSTA ADEJE -> GUÍA DE ISORA/ Horaris
- 106 - SANTA CRUZ -> ICOD DE LOS VINOS(express)/ Horaris
- 933 - TACO - BCO. GRANDE - CRUCE STA. MARIA - EL TABLERO/ Horaris
- 342 - COSTA ADEJE ->CAÑADAS DEL TEIDE-> EL PORTILLO/ Horaris
- 217 - INTERCAMBIADOR-> LOS ANDENES-EL CARDONAL- H.U.C/ Horaris
- 919 - INTERCAMBIADOR - B. LA SALUD - CUESTA PIEDRA(POR VIA BCO.DE SANTOS)/ Horaris
- 203 - INT. -> S. LÁZARO-> TORNERO-> GAVIAS-> SAN BENITO-> TRINIDAD-> INT./ Horaris
- 470 - LOS CRISTIANOS - EL MÉDANO/ Horaris
- 937 - SANTA CRUZ(Intercambiador) ->TACO-> TINCER-> CRUCE EL SOBRADILLO/ Horaris
- 206 - INT.- LA VERDELLADA- PLAZA DEL CRISTO- RANCHO GRANDE- SAN BENITO- INT./ Horaris
- 121 - GÜIMAR->ARAFO->POLÍGONO DE GÜIMAR->CANDELARIA/ Horaris
- 380 - LA CORUJERA -> TIGAIGA - POR LA OROTAVA/ Horaris
- 204 - INT.-P. DEL CRISTO-EL BRONCO-LOMO LARGO-EL RAYO-URB.AGUERE-TRINIDAD-INT./ Horaris
- 142 - SANTA CRUZ -> URB. AÑAZA-> URB. ACORÁN-> BARRANCO HONDO/ Horaris
- 351 - PTO. DE LA CRUZ -> OROTAVA/ Horaris