קו 45
גאולים←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 45 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 45 (גאולים←נתניה) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בצומת גאולים ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 45 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גאולים←נתניה (43 תחנות)
צומת גאולים
הותיקים/הדקל
הותיקים/הדקל
הותיקים/הגפן
ההשלמה/ההדס
נתיב הזית/הרימון
נתיב הזית/מבוא הגפן
כיכר המייסדים
מבוא הגפן/מורד התאנה
מבוא הגפן/ההרחבה
ההרחבה א
ההרחבה ב
ההרחבה/הותיקים
צומת גאולים
פלורנטין/השיבולים
פלורנטין/החלוצים
החלוצים/הפרדסים
הערבה
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
המייסדים/שדרות בן גוריון
שלום שבזי/יונה פישר
סמטת השחף/סמטת הדרור
הרמב''ם/ניסים
הרמב''ם/יונה פישר
הברוש/הורד
מרכז מסחרי
צומת פרדסיה
צומת השרון למערב
כביש 5702/החמניות
שדרות נורדיה/התאנה
מרגולין/שדרת המייסדים
דרך הבאר/שדרות נורדיה
דרך הבאר/שדרות נורדיה
שדרות נורדיה/החרות
5702/השושנים
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
ת. רכבת נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 45
מתי מתחיל לפעול קו 45?
קו 45 מתחיל לפעול ב-06:00 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 45 מפסיק לעבוד?
קו 45 מפסיק לפעול ב-13:45 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 45?
כדי לראות מתי קו גאולים←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גאולים←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 45 (גאולים←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גאולים←נתניה (גאולים←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 45 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 45 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 45 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 45 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 45
קו 45 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 21:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 13:45 | 55 - 120 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:00 - 21:50 | 60 - 120 |
ד׳ | 06:00 - 21:50 | 60 - 120 |
ה׳ | 06:00 - 21:50 | 60 - 120 |
ו׳ | 06:05 - 13:45 | 55 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל45 (מ צומת גאולים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 45 (גאולים←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 45
תעריף הנסיעה ב45 (גאולים←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
45 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 45 היא צומת גאולים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 45 (גאולים←נתניה) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 45. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 45.
מעקב אחר קו האוטובוס 45 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 45 (גאולים←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 45 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 45 ב-ישראל
45 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים