קו 457
רמלה←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 457 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 457 (רמלה←תל אביב-יפו) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 457 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמלה←תל אביב-יפו (28 תחנות)
אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי
אבא אחימאיר/שמואל תמיר
אבא אחימאיר/שטרן
שטרן/חץ
יאיר שטרן/מנשה צלח
אפריאט/ שטרן
אפריאט/אריה לוין
לוין/אחימאיר
אחימאיר/שרעבי
שדרות הרצל/אנגל
צומת מחנה 104
צומת ניר צבי
שוק סיטונאי
תעשיון צריפין
המרכז רפואי יצחק שמיר/צריפין
צומת חב''ד
טריגוסין/כביש 44
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
דרך השבעה/קפלן
דרך השבעה/המלאכה
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המכתש
אזור/דרך השבעה
בית ספר מקווה ישראל/כביש 44
צומת חולון/דרך השיריון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 457
מתי מתחיל לפעול קו 457?
קו 457 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 457 מפסיק לעבוד?
קו 457 מפסיק לפעול ב-07:35 בשישי
מתי מגיע קו 457?
כדי לראות מתי קו רמלה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמלה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 457 (רמלה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמלה←תל אביב-יפו (רמלה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 457 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 457 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 457 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 457 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 457
קו האוטובוס 457, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:20 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 17:00 | 20 - 90 |
ב׳ | 05:20 - 17:00 | 20 - 90 |
ג׳ | 05:20 - 17:00 | 20 - 90 |
ד׳ | 05:20 - 17:00 | 20 - 90 |
ה׳ | 05:20 - 17:00 | 20 - 90 |
ו׳ | 06:05 - 07:35 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל457 (מ אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 457 (רמלה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 457
תעריף הנסיעה ב457 (רמלה←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
457 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 457 היא אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 457 (רמלה←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 457. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 457.
מעקב אחר קו האוטובוס 457 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 457 (רמלה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 457 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 457 ב-ישראל
457 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 10 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 105 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 35 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קיבוץ רגבים-רגבים-20/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 116 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 70 - שד. עמק איילון/כיכר יסעור-שוהם<->שגב/הירדן-שוהם-10/ לוח זמנים