48 línia
Campus Universitario
Guaguas Municipales
Guaguas Municipales 48 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 48 bus (Campus Universitario) té 18 parades, surt de Paseo De La Cornisa (Escaleritas) i acaba a Campus Universitario (Ingenierías).
Tria qualsevol entre les 48 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Campus Universitario (18 parades)
Paseo De La Cornisa (Escaleritas)
Av. Escaleritas, 48
Obispo Romo (Parque Hermanos Millares)
Obispo Romo (Mercado De Altavista)
Zaragoza, 27
Don Pedro Infinito, 54
Don Pedro Infinito, 120
Don Pedro Infinito, 152
Don Pedro Infinito, 194
Don Pedro Infinito, 204
Dr. Marañón
Ctra. Del Norte (C.C. La Ballena)
Pintor Felo Monzón (Hipercor)
Ctra. Lomo Blanco (Ies Felo Monzón)
Aulario Ciencias Jurídicas
Biblioteca Universitaria
Ciencias Básicas
Campus Universitario (Ingenierías)
Preguntes i respostes freqüents de 48
A quina hora comença a funcionar 48 bus?
48 bus comença a funcionar a les 08:35 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 48 bus?
48 bus deixa d'operar a les 21:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 48 bus?
Quan arriba la Campus Universitario bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Campus Universitario bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 48 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 48 bus parada més propera.
48 bus horari
48 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:35 - 21:25
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:35 - 21:25 | 30 |
dt. | 08:35 - 21:25 | 30 |
dc. | 08:35 - 21:25 | 30 |
dj. | 08:35 - 21:25 | 30 |
dv. | 08:35 - 21:25 | 30 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Guaguas Municipales bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 48 (des de Paseo De La Cornisa (Escaleritas)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 48 (Campus Universitario) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Guaguas Municipales.
48 línia bus tarifa
Guaguas Municipales 48 (Campus Universitario) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Guaguas Municipales, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Guaguas Municipales.
48 (Guaguas Municipales)
La primera parada de la ruta 48 bus és Paseo De La Cornisa (Escaleritas) i la darrera parada és Campus Universitario (Ingenierías). 48 (Campus Universitario) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 48 té 18 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 39 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Guaguas Municipales rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Gran Canaria i t'ajuda a trobar el 48 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 48 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 48 en temps real bus
Monitora la línia 48 (Campus Universitario) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 48 bus o una aplicació de seguiment Guaguas Municipales bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Guaguas Municipales o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Gran Canaria. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Guaguas Municipales i qualsevol bus, inclosa la línia 48, a Gran Canaria
48 - Indicacions alternatives
Línies de Guaguas Municipales a Gran Canaria
- 33 - Guiniguada - Puerto (por Ciudad Alta)/ Horaris
- 9 - Hoya de La Plata - Hospital Dr. Negrín/ Horaris
- 52 - Hoya de La Plata - Pedro Hidalgo/ Horaris
- 21 - Puerto / Escaleritas / La Feria / Hosp. Dr. Negrín / Santa Catalina/ Horaris
- 24 - Santa Catalina / Hosp. Dr. Negrín / La Feria / Escaleritas / Puerto/ Horaris
- 54 - Teatro - San Juan/ Horaris
- 26 - Santa Catalina - Campus Universitario (por Siete Palmas)/ Horaris
- 51 - Hoya de La Plata - Casablanca/ Horaris
- L1 - Puerto - Hoya de La Plata/ Horaris
- 41 - Santa Catalina - Las Coloradas/ Horaris
- 2 - Guiniguada - Puerto (por Tomás Morales)/ Horaris
- 18 - Puerto - Zona Portuaria/ Horaris
- 70 - Teatro - El Secadero/ Horaris
- 45 - Santa Catalina - Hoya Andrea/ Horaris
- 44 - Santa Catalina - Isla Perdida/ Horaris
- X47 - Puerto - Tamaraceite/ Horaris
- 12 - Puerto - Hoya de La Plata/ Horaris
- 46 - Tamaraceite - Siete Palmas (por San Lorenzo)/ Horaris
- 55 - Ciudad Deportiva Gran Canaria - El Lasso/ Horaris