496 línia
Fuenlabrada - Moraleja de Enmedio - Arroyomolinos (Xanadú)
Interurbanos
Interurbanos 496 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 496 bus (Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos) té 33 parades, surt de Batres - Pza. Los Galayos i acaba a C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos.
La previsió d'horari de 496 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 06:15. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 496 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos (33 parades)
Batres - Pza. Los Galayos
Pza. Los Almendros - Somosierra
Somosierra - Miguel De Cervantes
Rosalía De Castro - Ortega Y Gasset
Rosalía De Castro - Benito Pérez Galdós
B. Pérez Galdós - Goya
B. Pérez Galdós - Av. Mediterráneo
Ctra. M-413 - Granja Bovina
Ctra. M-413 - Finca Los Coroneles
Ctra. M-413 - Cerámica
Ctra. M-413 - Parque Primero De Mayo
Av. Arroyomolinos - San Isidoro Labrador
Av. Fuenlabrada - Humanes
Caléndula - Urb. Los Salmueros
Av. Fuenlabrada - Urb. Los Olivos
Av. Fuenlabrada - Pol. Ind. San Millán
Av. Industria - Pol. Ind. El Lomo
Av. Industria - Pol. Ind. Calahorros
Av. Industria - Pol. Ind. Agustín Alonso
Av. Industria - Pol. Ind. Martín Y Vicioso
Av. Industria - Pol. Ind. La Solanilla
Av. Industria - Islas Cíes
Portugal - Urb. Sombras Blancas
Turquía - Portugal
Turquía - Mónaco
Teide - Pol. Ind. La Estación
Comunidad De Madrid - Pza. Valdeserrano
Panaderas - Centro De Salud
Panaderas - Pza. Miraflor
Grecia - Est. Fuenlabrada Central
Portugal - Galerias Comerciales
C.º Del Molino - Hospital De Fuenlabrada
C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos
Preguntes i respostes freqüents de 496
A quina hora comença a funcionar 496 bus?
496 bus comença a funcionar a les 06:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 496 bus?
496 bus deixa d'operar a les 06:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 496 bus?
Quan arriba la Fuenlabrada - Moraleja de Enmedio - Arroyomolinos (Xanadú) Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Fuenlabrada - Moraleja de Enmedio - Arroyomolinos (Xanadú) Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 496 (Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos) bus?
La tarifa de Fuenlabrada - Moraleja de Enmedio - Arroyomolinos (Xanadú) (Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos) bus és de €1.30 - €2.00.
Hi ha un 496 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 496 bus parada més propera.
Interurbanos 496 bus Mapa de ruta - Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos
496 bus horari
496 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 06:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:15 | Sortida Única |
dt. | 06:15 | Sortida Única |
dc. | 06:15 | Sortida Única |
dj. | 06:15 | Sortida Única |
dv. | 06:15 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 496 (des de Batres - Pza. Los Galayos), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 496 (Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
496 línia bus tarifa
Interurbanos 496 (Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.00. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
496 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 496 bus és Batres - Pza. Los Galayos i la darrera parada és C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos. 496 (Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 496 té 33 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 33 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 496 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 496 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 496 en temps real Bus
Monitora la línia 496 (Batres - Pza. Los Galayos→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 496 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 496, a Madrid
496 - Indicacions alternatives
- 496 - C. C. Madrid Xanadú - Cines→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos / Horaris
- 496 - C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos→C. C. Madrid Xanadú - Cines / Horaris
- 496 - C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos→Ctra. Las Colinas - Urb. Las Colinas / Horaris
- 496 - Ctra. Las Colinas - Urb. Las Colinas→C.º Molino - Universidad Rey Juan Carlos / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- 483 - Madrid (Aluche) - Leganés (Vereda de los Estudiantes)/ Horaris
- 633 - Majadahonda (Hospital) - Torrelodones (Colonia) - Galapagar - Colmenarejo/ Horaris
- N502 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón/ Horaris
- 493 - Madrid (Aluche) - Fuenlabrada (Urb. Loranca)/ Horaris
- 154 - Madrid (Chamartín) - S. S. Reyes Circular (por Fuencarral)/ Horaris
- 652 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Carril del Tejar)/ Horaris
- 624 - Madrid (Moncloa) - Col. Veracruz - Las Rozas/ Horaris
- 410 - Aranjuez - Ciempozuelos - San Martín de la Vega/ Horaris
- 500 - Pza. de España - Glorieta de los Cármenes/ Horaris
- N906 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda - Pozuelo - Madrid/ Horaris
- 547 - Madrid (Príncipe Pío) - V. del Prado - Almorox - Aldea en Cabo/ Horaris
- 157 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas (P.º Chopera)/ Horaris
- N204 - Madrid (Canillejas) - Paracuellos - Daganzo/ Horaris
- 191A - Buitrago - Braojos/ Horaris
- 191C - Buitrago - Montejo de la Sierra/ Horaris
- 651 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Avda. de España)/ Horaris
- N504 - Madrid (Príncipe Pío) - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 322 - Arganda del Rey (Hospital) - Ambite/ Horaris
- 197D - Torrelaguna - El Vellón - El Molar/ Horaris
- 686 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (por Los Peñascales)/ Horaris