קו 56
חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) יש 60 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון איש/מסוף רמת שלמה ומסתיים בחזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו (60 תחנות)
חזון איש/מסוף רמת שלמה
אגרות משה/חזון איש
אגרות משה/כהנמן
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים
מאיר חדש/אגרות משה
מאיר חדש/חזון איש
ברכת אברהם
קהילות יעקב
דרוק/קהילות יעקב
דרוק/פתאל
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק
הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/חזון איש
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי
חזון איש/האדמור מלובאויטש
האדמור מלובאויטש/חזון איש
האדמור מלובאויטש/לפיאן
האדמור מלובאויטש/דרוק
רבי שלמה זלמן דרוק
יגאל ידין/דרוק
צומת רמות/גולדה
גולדה מאיר/שלמה הלוי
קרית מדע/גולדה מאיר
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
שמואל הנביא/פישל
יחזקאל/רבנו גרשום
יחזקאל/הושע
ככר השבת/שטראוס
שטראוס/פראג
ככר השבת/ישעיהו
יחזקאל/הושע
יחזקאל/רבנו גרשום
שמואל הנביא/פישל
שמואל הנביא/בר אילן
גולדה/גבעת משה
שדרות גולדה מאיר/הרטום
גולדה/שלמה הלוי
צומת רמות/ידין
דרוק/יגאל ידין
האדמור מלובאויטש/דרוק
האדמור מלובאויטש/לפיאן
האדמור מלובאויטש/חזון איש
חזון איש/האדמור מלובאויטש
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/חזון אי''ש
הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי
דרוק
דרוק/קהילות יעקב
קהילות יעקב
ברכת אברהם
מאיר חדש/חזון איש
מאיר חדש/אגרות משה
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים
אגרות משה/כהנמן
אגרות משה/חזון אי''ש
חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 56 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 56 של אגד (Egged) - חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו
לוח זמנים של קו 56
קו 56 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 9 - 15 |
ב׳ | 00:00 - 23:45 | 9 - 15 |
ג׳ | 07:00 - 23:40 | 15 - 20 |
ד׳ | 00:15 - 23:45 | 9 - 12 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 9 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 16:05 | 12 - 15 |
ש׳ | 21:00 - 23:45 | 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ חזון איש/מסוף רמת שלמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
56 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 56 היא חזון איש/מסוף רמת שלמה והתחנה האחרונה היא חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו.
קו 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 32א - רכבל/סטלה מאריס-חיפה<->יציאת אירופה/זורס-חיפה-2#
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב/ לוח זמנים
- 87א - 'כפר גלים א-כפר גלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 490 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים B-תל אביב יפו<->ברעם/האומן-ירושלים-1#
- 791 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->פרץ ברנשטיין/נזר דוד-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 794 - מיכאל/בר כוכבא-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 960 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 86 - טרומפלדור/מימון-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 96א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->בית ספר תחכמוני/עפגין-חדרה-2ז