Chillón línia
Aisa
Aisa 586 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 586 bus (Chillón) té 8 parades, surt de Estación De Autobuses De Puertollano i acaba a Chillón.
La previsió d'horari de 586 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 13:15. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 586 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Chillón (8 parades)
Estación De Autobuses De Puertollano
Almodóvar Del Campo
Brazatortas
Veredas
La Bienvenida
Alamillo
Estación De Autobuses De Almadén
Chillón
Preguntes i respostes freqüents de 586
A quina hora comença a funcionar 586 bus?
586 bus comença a funcionar a les 13:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 586 bus?
586 bus deixa d'operar a les 13:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 586 bus?
Quan arriba la Chillón Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Chillón Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 586 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 586 bus parada més propera.
586 bus horari
586 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 13:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 13:15 | Sortida Única |
dt. | 13:15 | Sortida Única |
dc. | 13:15 | Sortida Única |
dj. | 13:15 | Sortida Única |
dv. | 13:15 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Aisa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 586 (des de Estación De Autobuses De Puertollano), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 586 (Chillón) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Aisa.
586 línia bus tarifa
Aisa 586 (Chillón) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Aisa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Aisa.
586 (Aisa)
La primera parada de la ruta 586 bus és Estación De Autobuses De Puertollano i la darrera parada és Chillón. 586 (Chillón) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 586 té 8 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 110 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Aisa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Ciudad Real i t'ajuda a trobar el 586 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 586 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 586 en temps real Bus
Monitora la línia 586 (Chillón) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 586 bus o una aplicació de seguiment Aisa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Aisa o com a planificador de viatges per a Bus per planificar la teva ruta per Ciudad Real. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Aisa i qualsevol bus, inclosa la línia 586, a Ciudad Real
586 - Indicacions alternatives
Línies de Aisa a Ciudad Real
- 1B - Hospital General - Ronda Calatrava/ Horaris
- 173 - Ciudad Real - Ballesteros/ Horaris
- 608 - Ciudad Real - Fuencaliente/ Horaris
- 691 - Ciudad Real - Bolaños de Calatrava/ Horaris
- L2 - Miguelturra - CIudad Real/ Horaris
- L3 - Ciudad Real - Miguelturra (Por Hospital y Universidad)/ Horaris
- 6 - Valverde - Ciudad Real - Las Casas/ Horaris
- 176 - Ciudad Real - Poblete/ Horaris
- 4 - - Estacion Ave - Crt. Porzuna/ Horaris
- 5 - - Estacion Ave - Plz. Pilar/ Horaris
- 618 - Ciudad Real - Almadén/ Horaris
- 692 - Ciudad Real - Socuéllamos/ Horaris
- 3 - Hospital General - Neptuno/ Horaris
- 692 - Ciudad Real - Tomelloso/ Horaris
- 171 - Ciudad Real - Puertollano/ Horaris
- 2 - - Hospital General - Est. Ave/ Horaris
- 625 - Ciudad Real - Almadén/ Horaris
- L1 - Miguelturra/ Horaris
- 177 - Ciudad Real - Ballesteros (Directo)/ Horaris