6 línia
Puente de Hierro - Paseo del Salón
Autobus urbano de Segovia (Avanza)
Autobus urbano de Segovia (Avanza) 6 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 6 bus (Puente De Hierro) té 14 parades, surt de Paseo Del Salón i acaba a Puente De Hierro.
Tria qualsevol entre les 6 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Puente De Hierro (14 parades)
Paseo Del Salón
Sancti Spiritu
Ezequiel González
Estación De Autobuses
Hospital General
Centro
Santo Tomás
Instituto Andrés Laguna
Conde De Sepúlveda
Obispo Quesada
Estación Renfe
Camino Del Tejerín
Carretera De Villacastín
Puente De Hierro
Preguntes i respostes freqüents de 6
A quina hora comença a funcionar 6 bus?
6 bus comença a funcionar a les 07:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 6 bus?
6 bus deixa d'operar a les 22:00 els diumenge.
A quina hora arriba 6 bus?
Quan arriba la Puente de Hierro - Paseo del Salón bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Puente de Hierro - Paseo del Salón bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 6 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 6 bus parada més propera.
6 bus horari
6 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:40 - 22:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:40 - 22:20 | 20 |
dt. | 07:40 - 22:20 | 20 |
dc. | 07:40 - 22:20 | 20 |
dj. | 07:40 - 22:20 | 20 |
dv. | 07:40 - 22:20 | 20 |
ds. | 08:40 - 22:40 | 40 |
dg. | 10:00 - 22:00 | 40 |
Autobus urbano de Segovia (Avanza) Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 6 (des de Paseo Del Salón), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 6 (Puente De Hierro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Autobus urbano de Segovia (Avanza).
6 línia bus tarifa
Autobus urbano de Segovia (Avanza) 6 (Puente De Hierro) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Autobus urbano de Segovia (Avanza), els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Autobus urbano de Segovia (Avanza).
6 (Autobus urbano de Segovia (Avanza))
La primera parada de la ruta 6 bus és Paseo Del Salón i la darrera parada és Puente De Hierro. 6 (Puente De Hierro) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 6 té 14 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 11 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Autobus urbano de Segovia (Avanza) rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Segovia i t'ajuda a trobar el 6 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 6 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 6 en temps real bus
Monitora la línia 6 (Puente De Hierro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 6 bus o una aplicació de seguiment Autobus urbano de Segovia (Avanza) bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Autobus urbano de Segovia (Avanza) o com a planificador de viatges per a bus o tren per planificar la teva ruta per Segovia. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Autobus urbano de Segovia (Avanza) i qualsevol bus, inclosa la línia 6, a Segovia
6 - Indicacions alternatives
Línies de Autobus urbano de Segovia (Avanza) a Segovia
- SE - La Fuencisla - Acueducto (Paella)/ Horaris
- B - Buho Carretera Soria - Paseo del Salón/ Horaris
- 1 - San José - Colón/ Horaris
- LZDA - Lanzadera Gratuita Centro Comercial - CIDE/ Horaris
- 12 - Centro - Estación AVE/ Horaris
- 2 - San Lorenzo - Colón/ Horaris
- 9 - Puente de Hierro - Plaza de Artillería - Zamarramala/ Horaris
- 3 - El Carmen - Colón/ Horaris
- SE - San Marcos (Drones) - Acueducto/ Horaris
- SE - CIDE (Conciertos) - Centro/ Horaris
- 7 - Colón - Barrio Comunidad Ciudad y Tierra - Centro Comercial/ Horaris
- 5 - Nueva Segovia - Colón/ Horaris
- SE - CIDE (Conciertos) - Acueducto/ Horaris
- 4 - Caretera Soria - Hospital General/ Horaris
- 10 - Casco Histórico - San Lorenzo - Acueducto/ Horaris
- 11 - Acueducto - Estación AVE/ Horaris
- 8 - Polígono de Hontoria - Hontoria - Puente de Hierro - Colón/ Horaris