601 línia
Madrid (Moncloa) - El Pardo - Mingorrubio
Interurbanos
Interurbanos 601 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 601 bus (Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio→Princesa - Moncloa) té 18 parades, surt de Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio i acaba a Moncloa.
La previsió d'horari de 601 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 00:30. Dies operatius de la setmana: a diari.
Tria qualsevol entre les 601 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio→Princesa - Moncloa (18 parades)
Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio
Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Mingorrubio
P.º El Pardo - Cuartel Príncipe De Asturias
P.º El Pardo - Cuartel Del Rey
Nueva Del Pardo - Plaza El Pardo
Av. Guardia - Las Monjas
Av. Guardia - Cuartel De Transmisiones
Ctra. M-605 - Parque De Transmisiones
Ctra. M-605 - Puente
Ctra. M-605 - Club Somontes
Ctra. M-605 - El Tejar De Somontes
Centro De Estudios Europe
Instituto Llorente
Parque Deportivo Puerta De Hierro
Estadística - Geografía E Historia
Palacio De La Moncloa
Escuela Agronómica
Moncloa
Preguntes i respostes freqüents de 601
A quina hora comença a funcionar 601 bus?
601 bus comença a funcionar a les 00:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 601 bus?
601 bus deixa d'operar a les 00:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 601 bus?
Quan arriba la Madrid (Moncloa) - El Pardo - Mingorrubio Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Moncloa) - El Pardo - Mingorrubio Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 601 (Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio→Princesa - Moncloa) bus?
La tarifa de Madrid (Moncloa) - El Pardo - Mingorrubio (Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio→Princesa - Moncloa) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 601 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 601 bus parada més propera.
601 bus horari
601 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 00:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 00:30 | Sortida Única |
dt. | 00:30 | Sortida Única |
dc. | 00:30 | Sortida Única |
dj. | 00:30 | Sortida Única |
dv. | 00:30 | Sortida Única |
ds. | 00:30 - 03:45 | 60 - 75 |
dg. | 00:30 - 03:45 | 60 - 75 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 601 (des de Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 601 (Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio→Princesa - Moncloa) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
601 línia bus tarifa
Interurbanos 601 (Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio→Princesa - Moncloa) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
601 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 601 bus és Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio i la darrera parada és Moncloa. 601 (Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio→Princesa - Moncloa) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 601 té 18 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 23 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 601 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 601 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 601 en temps real Bus
Monitora la línia 601 (Ctra. El Pardo Colmenar Viejo - Cementerio→Princesa - Moncloa) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 601 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 601, a Madrid
Línies de Interurbanos a Madrid
- 191A - Buitrago - Braojos/ Horaris
- 184 - Madrid (Plaza de Castilla) - El Casar/ Horaris
- 572 - Madrid (Aluche) - Ciudad de la Imagen/ Horaris
- 180 - Alcobendas - Algete/ Horaris
- 827A - Alcobendas - S. S. de los Reyes - Univ. Autónoma/ Horaris
- N901 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo - Majadahonda - Madrid/ Horaris
- N806 - Madrid (Atocha) - Parla/ Horaris
- 664 - Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Guadarrama)/ Horaris
- 722 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo (Navallar)/ Horaris
- 519A - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) por El Soto - Villaviciosa de Odón (El Bosque)/ Horaris
- 252 - Torrejón - Daganzo - Alcalá/ Horaris
- 657 - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (Monteclaro)/ Horaris
- 260 - Alcalá de Henares - Ambite - Orusco/ Horaris
- 624 - Madrid (Moncloa) - Col. Veracruz - Las Rozas/ Horaris
- 197C - Torrelaguna - Venturada/Cabanillas/ Horaris
- 524 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles Sur/ Horaris
- 339 - Madrid (Conde de Casal) - Valdemingómez/ Horaris
- 913 - Torrelaguna - El Atazar/ Horaris
- 562 - Madrid (Aluche) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 211 - Madrid (Canillejas) - Paracuellos/ Horaris