640 línia
San Lorenzo de El Escorial - Robledo Chavela - Valdemaqueda
Interurbanos
Interurbanos 640 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 640 bus (Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) té 23 parades, surt de Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar i acaba a Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial.
La previsió d'horari de 640 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 07:15. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 640 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial (23 parades)
Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar
Trva. Dos De Mayo - Ermita
Pza. España - Ayuntamiento
Trva. Dos De Mayo - Colonia Santa Ana
Ctra. M-537 - Colonia Del Río
Ctra. Valdemaqueda - Av. Constitución
P.º Los Álamos - Concepción
Ctra. M-512 - G. Adolfo Bécquer
Ctra. M-512 - Urb. Cerrillo Del Carmen
Ctra. M-512 - Almojón
Ctra. M-512 - Urb. La Saleta
Ctra. M-512 - Félix Bonet
Ctra. M-505 - Puerto De La Cruz Verde
Av. Constitución - Madrid
Av. Constitución - Francisco Valiño
Pozas - Centro Comercial
Ctra. M-600 - Urb. Monte Escorial
Hospital El Escorial
Ctra. M-600 - Urb. Monte Escorial
Ctra. M-600 - Urb. Jardín De Reyes
Juan De Toledo - Biblioteca
Juan De Toledo - Velázquez
Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial
Preguntes i respostes freqüents de 640
A quina hora comença a funcionar 640 bus?
640 bus comença a funcionar a les 07:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 640 bus?
640 bus deixa d'operar a les 07:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 640 bus?
Quan arriba la San Lorenzo de El Escorial - Robledo Chavela - Valdemaqueda bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de San Lorenzo de El Escorial - Robledo Chavela - Valdemaqueda bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 640 (Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) bus?
La tarifa de San Lorenzo de El Escorial - Robledo Chavela - Valdemaqueda (Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) bus és de €1.30 - €2.00.
Hi ha un 640 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 640 bus parada més propera.
Interurbanos 640 bus Mapa de ruta - Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial
640 bus horari
640 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:15 | Sortida Única |
dt. | 07:15 | Sortida Única |
dc. | 07:15 | Sortida Única |
dj. | 07:15 | Sortida Única |
dv. | 07:15 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 640 (des de Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 640 (Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
640 línia bus tarifa
Interurbanos 640 (Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.00. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
640 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 640 bus és Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar i la darrera parada és Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial. 640 (Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 640 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 45 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 640 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 640 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 640 en temps real bus
Monitora la línia 640 (Trva. Dos De Mayo - Av. Del Pinar→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 640 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 640, a Madrid
Línies de Interurbanos a Madrid
- N906 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda - Pozuelo - Madrid/ Horaris
- 290 - Madrid (El Cañaveral) - Coslada - Plenilunio/ Horaris
- 497 - Leganés (Parque Sur) - Moraleja de Enmedio (Las Colinas)/ Horaris
- 686 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones (por Los Peñascales)/ Horaris
- N503 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles (Villafontana)/ Horaris
- 688 - Madrid (Moncloa) - Los Molinos/ Horaris
- 254 - Valdeolmos/Fuente El Saz - Alcalá de Henares/ Horaris
- 414 - Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - C.P. Madrid III/ Horaris
- 628 - Madrid (Moncloa) - P. Empresarial - El Cantizal/ Horaris
- 653 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Hospital) (por FF.CC.)/ Horaris
- 620 - Las Matas - Hospital Puerta de Hierro/ Horaris
- 666 - San Lorenzo de El Escorial - Zarzalejo - Las Navas del Marqués/ Horaris
- 154C - Madrid (Plaza de Castilla) - S. S. de los Reyes (Avda. de los Quiñones)/ Horaris
- 331 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas (Sta. Mónica) - Rivas Futura/ Horaris
- 567 - Villaviciosa de Odón - Majadahonda/ Horaris
- 591 - Madrid (Aluche) - ETSI Informáticos/ Horaris
- 191D - Buitrago - Robledillo de la Jara/ Horaris
- 210 - S. S. de los Reyes (Hospital) - Paracuellos de Jarama/ Horaris
- 355 - Fuentidueña de Tajo - Centro Penitenciario - Estremera/ Horaris
- 422 - Madrid (Legazpi) - Valdemoro/ Horaris