קו 67א
חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון איש/מסוף רמת שלמה ומסתיים במסוף הר נוף/בית הדפוס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס (34 תחנות)
חזון איש/מסוף רמת שלמה
אגרות משה/חזון איש
אגרות משה/כהנמן
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים
מאיר חדש/אגרות משה
מאיר חדש/חזון איש
ברכת אברהם
קהילות יעקב
דרוק/קהילות יעקב
דרוק/פתאל
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק
הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/חזון איש
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי
חזון איש/האדמור מלובאויטש
האדמור מלובאויטש/חזון איש
האדמור מלובאויטש/לפיאן
האדמור מלובאויטש/דרוק
רבי שלמה זלמן דרוק
יגאל ידין/דרוק
צומת רמות/גולדה
גבעת שאול/כתב סופר
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
אנג'ל/כנפי נשרים
בית הדפוס/פרבשטיין
בית השנהב/בית הדפוס
מגדל דונה/בית הדפוס
מרכז ספיר/בית הדפוס
בית הדפוס/בקי
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
מסוף הר נוף/בית הדפוס
שאלות ותשובות לגבי קו 67א
מתי מתחיל לפעול קו 67א?
קו 67א מתחיל לפעול ב-07:00 בשלישי
באיזו שעה קו 67א מפסיק לעבוד?
קו 67א מפסיק לפעול ב-17:15 בשישי
מתי מגיע קו 67א?
כדי לראות מתי קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 67א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67א
קו האוטובוס 67א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:23 - 21:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:23 - 21:55 | 6 |
ב׳ | 07:30 - 21:55 | 43 |
ג׳ | 07:00 - 21:55 | 16 |
ד׳ | 07:23 - 21:55 | 6 |
ה׳ | 07:23 - 21:55 | 6 |
ו׳ | 07:25 - 17:15 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל67א (מ חזון איש/מסוף רמת שלמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67א
תעריף הנסיעה ב67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
67א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 67א היא חזון איש/מסוף רמת שלמה והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/בית הדפוס.
קו 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67א.
מעקב אחר קו האוטובוס 67א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67א (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 94א - הכלניות/הרקפות-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 33 - דרך למרחב/חשמונאים-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 826 - הגליל/הגולן-נופית<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ז/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים