691 línia
Ciudad Real - Bolaños de Calatrava
Aisa 691 Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 691 (Ciudad Real) té 4 estacions, surt de Estación De Autobuses De Bolaños De Calatrava i acaba a Estación De Autobuses De Ciudad Real.
Tria qualsevol entre les 691 estacions de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Ciudad Real (4 parades)
Estación De Autobuses De Bolaños De Calatrava
Estación De Autobuses De Almagro
Pozuelo De Calatrava
Estación De Autobuses De Ciudad Real
Preguntes i respostes freqüents de 691
A quina hora comença a funcionar 691 ?
691 comença a funcionar a les 08:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 691 ?
691 deixa d'operar a les 18:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 691 ?
Quan arriba la Ciudad Real - Bolaños de Calatrava ? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Ciudad Real - Bolaños de Calatrava més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 691 estació a prop meu?
Clic aquí per veure la 691 estació més propera.
691 horari
691 línia funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:00 - 18:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:00 - 18:15 | 615 |
dt. | 08:00 - 18:15 | 615 |
dc. | 08:00 - 18:15 | 615 |
dj. | 08:00 - 18:15 | 615 |
dv. | 08:00 - 18:15 | 615 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Aisa Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 691 (des de Estación De Autobuses De Bolaños De Calatrava), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de , els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 691 (Ciudad Real) i fes el seguiment de mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació .
691 línia tarifa
Aisa 691 (Ciudad Real) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Aisa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de .
691
La primera parada de la ruta 691 és Estación De Autobuses De Bolaños De Calatrava i la darrera parada és Estación De Autobuses De Ciudad Real. 691 (Ciudad Real) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 691 té 4 estacions i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 45 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Aisa rutes suggerides, un seguiment en
a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Ciudad Real i t'ajuda a trobar el 691 estacions més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i programa't la 691 de per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 691 en temps real
Monitora la línia 691 (Ciudad Real) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 691 o una aplicació de seguiment Aisa en directe i no et perdis mai el teu .
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Aisa o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Ciudad Real. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Aisa i qualsevol , inclosa la línia 691, a Ciudad Real
691 - Indicacions alternatives
Línies de Aisa a Ciudad Real
- 608 - Ciudad Real - Fuencaliente/ Horaris
- 177 - Ciudad Real - Ballesteros (Directo)/ Horaris
- 171 - Ciudad Real - Puertollano/ Horaris
- 175 - Ciudad Real - Puertollano (Por Almodóvar)/ Horaris
- L2 - Miguelturra - CIudad Real/ Horaris
- 586 - Chillón - Puertollano/ Horaris
- 331 - Ciudad Real - Calzada de Calatrava/ Horaris
- 6 - Valverde - Ciudad Real - Las Casas/ Horaris
- 692 - Ciudad Real - Socuéllamos/ Horaris
- VAC-130 - Madrid - Ciudad Real/ Horaris
- L1 - Miguelturra/ Horaris
- 176 - Ciudad Real - Poblete/ Horaris
- 618 - Ciudad Real - Almadén/ Horaris
- 625 - Ciudad Real - Almadén/ Horaris
- 692 - Ciudad Real - Tomelloso/ Horaris
- 173 - Ciudad Real - Ballesteros/ Horaris
- L3 - Ciudad Real - Miguelturra (Por Hospital y Universidad)/ Horaris