קו 7
ירושלים←רמת רחל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 7 (ירושלים←רמת רחל) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק ומסתיים במסוף/רמת רחל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רמת רחל (36 תחנות)
קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
קמפוס ספרא/מעונות ליברמן
קמפוס ספרא/המכון למדעי החיים
הספרייה הלאומית
קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
מוזיאון המדע/שד' המוזיאונים
מוזיאון ישראל/ויז
קפלן/רופין
הכנסת/קפלן
גן הורדים/זוסמן
בית המשפט העליון/זוסמן
חניון הלאום/שדרות יצחק רבין
בצלאל/כורזין
בצלאל/טרומפלדור
בית מזי''א/עליאש
אגריפס/כי''ח
ככר הדוידקה/הנביאים
תחנת רקל''ה יפו מרכז/שטראוס
המלך ג'ורג'/בן יהודה
המלך ג'ורג'/קק''ל
קרן היסוד/אחד העם
קרן היסוד/שלום עליכם
החאן/דוד רמז
המעבדה/דרך חברון
דרך חברון/ חנוך אלבק
דרך חברון/אסתר המלכה
ינובסקי/דרך חברון
בי''ס המסורתי/ביתר
עין גדי/ביתר
קורא הדורות/בית הערבה
קורא הדורות/קלאוזנר
לייב יפה/מוזס
לייב יפה/רבדים
מכללת לינדנבאום/לייב יפה
שער/רמת רחל
מסוף/רמת רחל
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רמת רחל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רמת רחל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (ירושלים←רמת רחל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רמת רחל (ירושלים←רמת רחל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ב׳ | 06:05 - 23:40 | 15 - 20 |
ג׳ | 09:00 - 23:40 | 15 - 60 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (ירושלים←רמת רחל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (ירושלים←רמת רחל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
7 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 7 היא קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק והתחנה האחרונה היא מסוף/רמת רחל.
קו 7 (ירושלים←רמת רחל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (ירושלים←רמת רחל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 94 - שדרות הציונות/העצמאות-ראשון לציון<->יהודה הלוי/הגדוד העברי-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א/ לוח זמנים
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 301 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1פ/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 26 - נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא<->דגניה/חוף קרית חיים-חיפה-2#
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים
- 18א - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-29/ לוח זמנים
- 55 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הגדעונים/הנוטרים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 17 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ו/ לוח זמנים
- 954 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א/ לוח זמנים
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים