7 línia
Pol. Cantabria-El Arco
Autobuses Logroño
Autobuses Logroño 7 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 7 bus (Pol. Cantabria-El Arco) té 20 parades, surt de Naval i acaba a Enrique Granados.
Tria qualsevol entre les 7 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Pol. Cantabria-El Arco (20 parades)
Naval
Candado
Almendros
Rectorado
Noveno Centenario
Hospital San Millán
Alcalde Emilio Francés
Ayuntamiento
Portales
Banco España
Torre De Logroño
Daniel Trevijano
Gonzalo De Berceo
Palacio De Justicia
Conservatorio
Paula Montalt
Portillejo
Camino De Santiago
Toledo
Enrique Granados
Preguntes i respostes freqüents de 7
A quina hora comença a funcionar 7 bus?
7 bus comença a funcionar a les 13:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 7 bus?
7 bus deixa d'operar a les 22:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 7 bus?
Quan arriba la Pol. Cantabria-El Arco bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Pol. Cantabria-El Arco bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 7 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 7 bus parada més propera.
7 bus horari
7 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 13:05 - 22:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 13:05 - 22:15 | 60 - 150 |
dt. | 13:05 - 22:15 | 60 - 150 |
dc. | 13:05 - 22:15 | 60 - 150 |
dj. | 13:05 - 22:15 | 60 - 150 |
dv. | 13:05 - 22:15 | 60 - 150 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Autobuses Logroño Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 7 (des de Naval), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 7 (Pol. Cantabria-El Arco) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Autobuses Logroño.
7 línia bus tarifa
Autobuses Logroño 7 (Pol. Cantabria-El Arco) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Autobuses Logroño, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Autobuses Logroño.
7 (Autobuses Logroño)
La primera parada de la ruta 7 bus és Naval i la darrera parada és Enrique Granados. 7 (Pol. Cantabria-El Arco) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 7 té 20 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 36 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Autobuses Logroño rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Logrono i t'ajuda a trobar el 7 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 7 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 7 en temps real bus
Monitora la línia 7 (Pol. Cantabria-El Arco) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 7 bus o una aplicació de seguiment Autobuses Logroño bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Autobuses Logroño o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Logrono. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Autobuses Logroño i qualsevol bus, inclosa la línia 7, a Logrono
7 - Indicacions alternatives
Línies de Autobuses Logroño a Logrono
- 3 - El Campillo–Villamediana/ Horaris
- 6 - Centro – El Cortijo/ Horaris
- 10 - El Arco – Varea (Hospital San Pedro)/ Horaris
- 4 - Palacio de Congresos – Pradoviejo/ Horaris
- 9 - Pradoviejo – Las Norias/ Horaris
- 2 - Yagüe – Varea/ Horaris
- B1 - Búho Varea – La Cava/ Horaris
- 11 - Centro – Hospital San Pedro/ Horaris
- B2 - Búho El Arco – La Estrella/ Horaris
- B3 - Búho Lardero – El Campillo/ Horaris
- 5 - Madre de Dios – Valdegastea/ Horaris
- 1 - Lardero – Hospital San Pedro/ Horaris