74 línia
Paseo del Pintor Rosales - Parque de las Avenidas
EMT
EMT 74 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 74 bus (Parque Avenidas) té 29 parades, surt de Pintor Rosales i acaba a Parque De Las Avenidas.
Tria qualsevol entre les 74 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Parque Avenidas (29 parades)
Pintor Rosales
Pintor Rosales - Teleférico
Templo De Debod
Evaristo San Miguel
Ventura Rodríguez
Plaza De España
Gran Vía - Plaza De España
Santo Domingo
Gran Vía - Callao
Gran Vía - Montera
Gran Vía - Pedro Zerolo
Gran Vía - Alcalá
Cibeles
Puerta De Alcalá - Retiro
Velázquez - Villanueva
Velázquez - Goya
Velázquez - Ayala
Velázquez - Ortega Y Gasset
Marqués De Salamanca
Lista
Parque Eva Duarte
Cartagena - Francisco Silvela
Avenida De Los Toreros
Avenida De Los Toreros
Biarritz
Bruselas
Plaza De Venecia
Avenida De La Guindalera
Parque De Las Avenidas
Preguntes i respostes freqüents de 74
A quina hora comença a funcionar 74 bus?
74 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 74 bus?
74 bus deixa d'operar a les 23:45 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 74 bus?
Quan arriba la Paseo del Pintor Rosales - Parque de las Avenidas Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Paseo del Pintor Rosales - Parque de las Avenidas Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 74 (Parque Avenidas) bus?
La tarifa de Paseo del Pintor Rosales - Parque de las Avenidas (Parque Avenidas) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 74 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 74 bus parada més propera.
74 bus horari
74 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 23:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 23:45 | 13 - 16 |
dt. | 06:30 - 23:45 | 13 - 16 |
dc. | 06:30 - 23:45 | 13 - 16 |
dj. | 06:30 - 23:45 | 13 - 16 |
dv. | 06:30 - 23:45 | 13 - 16 |
ds. | 06:30 - 23:45 | 15 - 25 |
dg. | 07:00 - 23:45 | 18 - 26 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 74 (des de Pintor Rosales), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 74 (Parque Avenidas) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
74 línia bus tarifa
EMT 74 (Parque Avenidas) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
74 (EMT)
La primera parada de la ruta 74 bus és Pintor Rosales i la darrera parada és Parque De Las Avenidas. 74 (Parque Avenidas) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 74 té 29 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 53 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 74 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 74 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 74 en temps real Bus
Monitora la línia 74 (Parque Avenidas) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 74 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 74, a Madrid
74 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- N27 - Plaza de Cibeles - Aeropuerto/ Horaris
- 9 - Puerta del Sol/sevilla - Hortaleza/ Horaris
- 77 - Plaza de Ciudad Lineal - Colonia Fin de Semana/ Horaris
- 14 - Plaza de Conde de Casal - Avenida de Pio XII/ Horaris
- 12 - Plaza de Cristo Rey - Paseo Marques de Zafra/ Horaris
- C2 - Circular 2 -/ Horaris
- 215 - Avenida de Felipe II - Parque de Roma/ Horaris
- A - Moncloa - Campus Somosaguas/ Horaris
- 49 - Plaza de Castilla - Pitis/ Horaris
- 28 - Puerta de Alcala - Barrio de Canillejas/ Horaris
- 57 - Estacion de Atocha - Alto del Arenal/ Horaris
- H1 - Sierra de Guadalupe - Hospital Infanta Leonor/ Horaris
- 39 - Plaza de España - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 002 - Puerta de Toledo - Argüelles/ Horaris
- 11 - Marques de Viana - Barrio Blanco/ Horaris
- F - Glorieta de Cuatro Caminos - Ciudad Universitaria/ Horaris
- N7 - Plaza de Cibeles - Valderrivas/ Horaris
- C1 - Circular 1 -/ Horaris
- N19 - Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 79 - Plaza de Legazpi - Villaverde Alto/ Horaris