קו 78
חיפה←נשר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 78 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 78 (חיפה←נשר) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בהחצב/ששת הימים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 78 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נשר (33 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
ביג שער העיר
פורטק
נשר מרכז קניות
דרך בר יהודה/הביטחון
בר יהודה/ישורון
דרך השלום/פרץ
היכל התרבות/דרך השלום
פרץ/הברוש
הברוש/יעל
תיכון מקיף/הברוש
הזית/צה''ל
הזית/היסמין
הזית/הנוריות
הנוריות/הורדים
הנוריות/השיטה
השיטה/המורן
השיטה/התמר
התמר/השושנים
התמר
התמר/הסחלב
האלון/התמר
האלון/הדקל
מתנס/האלון
האלון/החרוב
החרוב/דרך אורי
החרוב/השיטה
החרוב/הלילך
הלוטם/החרוב
הלוטם/הסביון
החצב/הצבעוני
החצב
החצב/ששת הימים
שאלות ותשובות לגבי קו 78
מתי מתחיל לפעול קו 78?
קו 78 מתחיל לפעול ב-07:10 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 78 מפסיק לעבוד?
קו 78 מפסיק לפעול ב-14:35 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 78?
כדי לראות מתי קו חיפה←נשר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נשר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 78 (חיפה←נשר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נשר (חיפה←נשר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 78 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 78 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 78 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 78 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 78
קו 78 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:10 - 20:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:10 - 14:35 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 07:10 - 20:10 | 20 - 30 |
ד׳ | 07:10 - 20:10 | 20 - 30 |
ה׳ | 07:10 - 20:10 | 20 - 30 |
ו׳ | 08:10 - 14:35 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל78 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 78 (חיפה←נשר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 78
תעריף הנסיעה ב78 (חיפה←נשר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
78 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 78 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא החצב/ששת הימים.
קו 78 (חיפה←נשר) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 78. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 78.
מעקב אחר קו האוטובוס 78 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 78 (חיפה←נשר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 78 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 78 ב-ישראל
78 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 11 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 5 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 1 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 80 - הרצל/הסביונים-קרית עקרון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב/ לוח זמנים
- 900 - ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה רחבעם/כביש 40 -רמלה-1ב
- 13א - הצוקים/הדודאים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-25/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 817 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ז/ לוח זמנים