87 línia
Plaza de la Republica Dominicana - las Carcavas
EMT
EMT 87 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 87 bus (Rep. Dominicana) té 28 parades, surt de Las Cárcavas i acaba a República Dominicana.
Tria qualsevol entre les 87 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Rep. Dominicana (28 parades)
Las Cárcavas
Grama
Maruja Mallo - Montoro
Caléndula
Murias De Paredes
Moreruela
Mombuey
San Andrés De Rabanedo
Camino Viejo De Burgos
Gregorio Sánchez Herráez
San Lorenzo
Manizales
Bucaramanga - Centro Comercial
Glorieta Charala
Mar De Cristal
Ayacucho - Sandro Pertini
Gran Vía Hortaleza - Sandro Pertini
Pinar Del Rey
Gran Vía De Hortaleza - Haro
López De Hoyos - Gran Vía De Hortaleza
Luis Rosales
Colonia Banesto
Emeterio Castaños
Arturo Soria - Emeterio Castaños
José María Soler
Costa Rica
Chile
República Dominicana
Preguntes i respostes freqüents de 87
A quina hora comença a funcionar 87 bus?
87 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 87 bus?
87 bus deixa d'operar a les 23:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 87 bus?
Quan arriba la Plaza de la Republica Dominicana - las Carcavas bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza de la Republica Dominicana - las Carcavas bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 87 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 87 bus parada més propera.
87 bus horari
87 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:00 - 23:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:00 - 23:15 | 10 - 14 |
dt. | 06:00 - 23:15 | 10 - 14 |
dc. | 06:00 - 23:15 | 10 - 14 |
dj. | 06:00 - 23:15 | 10 - 14 |
dv. | 06:00 - 23:15 | 10 - 14 |
ds. | 06:00 - 23:15 | 18 - 25 |
dg. | 07:00 - 23:15 | 18 - 25 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 87 (des de Las Cárcavas), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 87 (Rep. Dominicana) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
87 línia bus tarifa
EMT 87 (Rep. Dominicana) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
87 (EMT)
La primera parada de la ruta 87 bus és Las Cárcavas i la darrera parada és República Dominicana. 87 (Rep. Dominicana) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 87 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 36 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 87 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 87 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 87 en temps real bus
Monitora la línia 87 (Rep. Dominicana) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 87 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 87, a Madrid
87 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- T61 - Estacion de Cercanias de Fuencarral - las Tablas/ Horaris
- N11 - Plaza de Cibeles - Madrid Sur/ Horaris
- NC1 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- N19 - Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- N2 - Plaza de Cibeles - Valdebebas/ Horaris
- 79 - Plaza de Legazpi - Villaverde Alto/ Horaris
- E4 - Avenida de Felipe II - Valdebernardo/ Horaris
- N13 - Plaza de Cibeles - Colonia San Cristobal de los Angeles/ Horaris
- SE704 - Plaza de Castilla - Cementerio de Fuencarral/ Horaris
- 146 - Plaza del Callao - los Molinos/ Horaris
- 26 - Plaza de Tirso de Molina - Diego de Leon/ Horaris
- 142 - Pavones - Ensanche de Vallecas/ Horaris
- 4 - Plaza de Ciudad Lineal - Puerta de Arganda/ Horaris
- 7 - Plaza de Alonso Martinez - Manoteras/ Horaris
- M3 - Puerta del Sol/sevilla - Puerta de Toledo/ Horaris
- 130 - Villaverde Alto - Vicalvaro/ Horaris
- F - Glorieta de Cuatro Caminos - Ciudad Universitaria/ Horaris
- 75 - Plaza del Callao - Colonia Manzanares/ Horaris
- 112 - Mar de Cristal - Barrio del Aeropuerto/ Horaris
- U - Avenida de Seneca - Paraninfo/ Horaris