קו 9
מסוף הטייסים←קריית חינוך
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הטייסים ומסתיים בקריית חינוך.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף הטייסים←קריית חינוך (41 תחנות)
מסוף הטייסים
דרך הטייסים/דרך בר לב
דרך בר לב/דרך הטייסים
דרך בר לב/שד' ששת הימים
דרך בר לב/צביה לובטקין
דרך בר לב/אונטרמן
דרך בר לב/דרך משה דיין
דרך משה דיין/דרך בר לב
דרך משה דיין/ההגנה
דרך משה דיין/צבי נשרי
דרך משה דיין/לה גווארדיה
דרך משה דיין/משה שטיינשניידר
ביה''ס ניב/יצחק שדה
סינרמה/יצחק שדה
יצחק שדה/שונצינו
יצחק שדה/המסגר
קניון טי.אל.וי/קרליבך
קרליבך/לסקוב
לונדון מיניסטור/אבן גבירול
האופרה/שד' שאול המלך
בית המשפט/ויצמן
ביה''ח איכילוב/ויצמן
כיכר המדינה/ויצמן
גימנסיה הרצליה/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/פנקס
כיכר מילאנו/אבן גבירול
אבן גבירול/שד' רוקח
ש''י עגנון/אבן גבירול
ש''י עגנון/שד' לוי אשכול
שדה דב/שד' לוי אשכול
שד' לוי אשכול/אפטר
שדרות לוי אשכול/דב האוזנר
שד' לוי אשכול/זריצקי
שדרות לוי אשכול/מארק שאגאל
שדרות לוי אשכול/רודנסקי
צבי פרופס/שד' לוי אשכול
אבן גבירול/שושנה פרסיץ
אבן גבירול
שדרה 5 / 2040
קריית חינוך
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו מסוף הטייסים←קריית חינוך האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הטייסים←קריית חינוך הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הטייסים←קריית חינוך (מסוף הטייסים←קריית חינוך) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 9 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 9 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו 9 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:35 | 7 - 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 08:00 - 23:20 | 30 - 40 |
ד׳ | 00:00 - 23:35 | 7 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:35 | 7 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 12 - 20 |
ש׳ | 18:30 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ מסוף הטייסים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
9 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 9 היא מסוף הטייסים והתחנה האחרונה היא קריית חינוך.
קו 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (מסוף הטייסים←קריית חינוך) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
9 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 7 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 114 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 289 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 33 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח וולפסון-חולון<->יהודה המכבי/דרך נמיר-תל אביב יפו-25/ לוח זמנים
- 6 - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 119 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 926 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-126/ לוח זמנים
- 943 - הרב בן יעקב/בר יוחאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-143/ לוח זמנים
- 140 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 914 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-114/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245/ לוח זמנים
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233