C1 línia
Complejo
Avanza
Avanza C1 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La C1 bus (Complejo) té 4 parades, surt de Plaza de Las Canteras i acaba a Complejo Funerario.
Tria qualsevol entre les C1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Complejo (4 parades)
Plaza de Las Canteras
Fray Julián Garcés N. º 88
Fray Julián Garcés / Rne
Complejo Funerario
Preguntes i respostes freqüents de C1
A quina hora comença a funcionar C1 bus?
C1 bus comença a funcionar a les 08:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar C1 bus?
C1 bus deixa d'operar a les 19:45 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba C1 bus?
Quan arriba la Complejo Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Complejo Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un C1 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la C1 bus parada més propera.
C1 bus horari
C1 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 08:00 - 19:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:00 - 19:45 | 15 |
dt. | 08:00 - 19:45 | 15 |
dc. | 08:00 - 19:45 | 15 |
dj. | 08:00 - 19:45 | 15 |
dv. | 08:00 - 19:45 | 15 |
ds. | 08:00 - 19:45 | 15 |
dg. | 08:00 - 19:45 | 15 |
Avanza bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a C1 (des de Plaza de Las Canteras), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de C1 (Complejo) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Avanza.
C1 línia bus tarifa
Avanza C1 (Complejo) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Avanza, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Avanza.
C1 (Avanza)
La primera parada de la ruta C1 bus és Plaza de Las Canteras i la darrera parada és Complejo Funerario. C1 (Complejo) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: C1 té 4 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 7 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Avanza rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Zaragoza i t'ajuda a trobar el C1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la C1 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia C1 en temps real Bus
Monitora la línia C1 (Complejo) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia C1 bus o una aplicació de seguiment Avanza bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Avanza o com a planificador de viatges per a Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Zaragoza. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Avanza i qualsevol bus, inclosa la línia C1, a Zaragoza
C1 - Indicacions alternatives
Línies de Avanza a Zaragoza
- 31 - Puerto Venecia - Aljaferia/ Horaris
- 57 - Casablanca - Tranvia/ Horaris
- N5 - Pza. Aragón - Las Fuentes - S José - La Paz - Parque Venecia/ Horaris
- N2 - Pza. Aragón - La Almozara - Actur Rey F. - P. Goya - Arrabal/ Horaris
- CI2 - Circular 2/ Horaris
- N4 - Paseo Pamplona - Romareda - Rosales Del Canal - Arcosur/ Horaris
- 24 - Las Fuentes - Valdefierro/ Horaris
- 39 - Pinares De Venecia - Vadorrey/ Horaris
- 52 - Miralbueno - Puerta Del Carmen/ Horaris
- N7 - Plaza Aragon - Arrabal - San Gregorio - Peñaflor/ Horaris
- 44 - Estación Miraflores - Actur Rey Fernando/ Horaris
- CI1 - Circular 1/ Horaris
- C4 - Plaza De Las Canteras - Puerto Venecia/ Horaris
- 35 - Parque Goya - Seminario/ Horaris
- 28 - Coso - Montañana/Peñaflor/ Horaris
- 21 - Barrio Jesus - Miralbueno/ Horaris
- 22 - Las Fuentes - Bombarda/ Horaris
- 56 - Valdespartera - Tranvia
- 53 - Plaza Emperador Carlos Quinto - Miralbueno/ Horaris
- 43 - Juslibol - Actur-Rey Fernando/ Horaris