E línia
Plaza del Conde de Casal - Sierra de Guadalupe
EMT
EMT E bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La E bus (Conde De Casal) té 9 parades, surt de Sierra Guadalupe i acaba a Conde De Casal.
Tria qualsevol entre les E bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Conde De Casal (9 parades)
Sierra Guadalupe
Democracia - Arboleda
Polideportivo Campus Sur
Mediterráneo - Democracia
Mediterraneo - Democracia
Mediterráneo - Fuente Carrantona
Mediterráneo - Pío Felipe
Mediterráneo - Arroyo Fontarrón
Conde De Casal
Preguntes i respostes freqüents de E
A quina hora comença a funcionar E bus?
E bus comença a funcionar a les 07:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar E bus?
E bus deixa d'operar a les 22:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba E bus?
Quan arriba la Plaza del Conde de Casal - Sierra de Guadalupe Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza del Conde de Casal - Sierra de Guadalupe Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de E (Conde De Casal) bus?
La tarifa de Plaza del Conde de Casal - Sierra de Guadalupe (Conde De Casal) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un E bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la E bus parada més propera.
E bus horari
E bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 07:25 - 22:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:25 - 22:10 | 11 - 16 |
dt. | 07:25 - 22:10 | 11 - 16 |
dc. | 07:25 - 22:10 | 11 - 16 |
dj. | 07:25 - 22:10 | 11 - 16 |
dv. | 07:25 - 22:10 | 1 - 15 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a E (des de Sierra Guadalupe), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de E (Conde De Casal) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
E línia bus tarifa
EMT E (Conde De Casal) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
E (EMT)
La primera parada de la ruta E bus és Sierra Guadalupe i la darrera parada és Conde De Casal. E (Conde De Casal) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: E té 9 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 23 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el E bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la E de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia E en temps real Bus
Monitora la línia E (Conde De Casal) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia E bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia E, a Madrid
E - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 100 - Moratalaz - Valderrivas/ Horaris
- 001 - Estacion de Atocha - Moncloa/ Horaris
- N6 - Plaza de Cibeles - el Cañaveral/ Horaris
- 141 - Estacion de Atocha - Buenos Aires/ Horaris
- 25 - Plaza de España - Casa de Campo/ Horaris
- 145 - Plaza del Conde de Casal - Ensanche de Vallecas/ Horaris
- 86 - Estacion de Atocha - Villaverde Alto/ Horaris
- 77 - Plaza de Ciudad Lineal - Colonia Fin de Semana/ Horaris
- 170 - Arroyo del Fresno - Sanchinarro/ Horaris
- 47 - Atocha - Carabanchel Alto/ Horaris
- 136 - Pacifico - Madrid Sur/ Horaris
- 57 - Estacion de Atocha - Alto del Arenal/ Horaris
- 165 - Alsacia - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- N25 - Plaza de Alonso Martinez - Villa de Vallecas/ Horaris
- 39 - Plaza de España - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 159 - Alsacia - el Cañaveral/ Horaris
- 166 - Barajas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- 101 - Canillejas - Aeropuerto - Barajas/ Horaris
- 53 - Puerta del Sol/sevilla - Arturo Soria/ Horaris
- 40 - Tribunal - Alfonso XIII/ Horaris