N41 línia
Barcelona (Pl Catalunya) - Sant Sadurní
Soler i Sauret
Soler i Sauret N41 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La N41 bus (Pont Romà→Av. Barcelona - Pl. Bàscula) té 5 parades, surt de Pl. Pont Romà i acaba a Av. Barcelona - La Bàscula.
La previsió d'horari de N41 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 04:30. Dies operatius de la setmana: a diari.
Tria qualsevol entre les N41 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Pont Romà→Av. Barcelona - Pl. Bàscula (5 parades)
Pl. Pont Romà
Plaça Manuel Reventós
Estació De Renfe
Av Barcelona - Pg Pi I Margall
Av. Barcelona - La Bàscula
Preguntes i respostes freqüents de N41
A quina hora comença a funcionar N41 bus?
N41 bus comença a funcionar a les 04:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar N41 bus?
N41 bus deixa d'operar a les 04:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba N41 bus?
Quan arriba la Barcelona (Pl Catalunya) - Sant Sadurní bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Barcelona (Pl Catalunya) - Sant Sadurní bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de N41 (Pont Romà→Av. Barcelona - Pl. Bàscula) bus?
La tarifa de Barcelona (Pl Catalunya) - Sant Sadurní (Pont Romà→Av. Barcelona - Pl. Bàscula) bus és de €2.55 - €3.65.
Hi ha un N41 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la N41 bus parada més propera.
N41 bus horari
N41 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 04:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 04:30 | Sortida Única |
dt. | 04:30 | Sortida Única |
dc. | 04:30 | Sortida Única |
dj. | 04:30 | Sortida Única |
dv. | 04:30 | Sortida Única |
ds. | 04:30 | Sortida Única |
dg. | 04:30 | Sortida Única |
Soler i Sauret bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a N41 (des de Pl. Pont Romà), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de N41 (Pont Romà→Av. Barcelona - Pl. Bàscula) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Soler i Sauret.
N41 línia bus tarifa
Soler i Sauret N41 (Pont Romà→Av. Barcelona - Pl. Bàscula) la tarifa del viatge es troba entre €2.55 i €3.65. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Soler i Sauret, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Soler i Sauret.
N41 (Soler i Sauret)
La primera parada de la ruta N41 bus és Pl. Pont Romà i la darrera parada és Av. Barcelona - La Bàscula. N41 (Pont Romà→Av. Barcelona - Pl. Bàscula) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: N41 té 5 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 29 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Soler i Sauret rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Barcelona i t'ajuda a trobar el N41 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la N41 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia N41 en temps real bus
Monitora la línia N41 (Pont Romà→Av. Barcelona - Pl. Bàscula) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia N41 bus o una aplicació de seguiment Soler i Sauret bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Soler i Sauret o com a planificador de viatges per a metro, tren, bus, tramvia, telecabina, funicular o ferri per planificar la teva ruta per Barcelona. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Soler i Sauret i qualsevol bus, inclosa la línia N41, a Barcelona
N41 - Indicacions alternatives
Línies de Soler i Sauret a Barcelona
- L1 - Vallirana - Les Bassioles/ Horaris
- L51 - Barcelona (F.Macià)-St. Feliu de Llobregat/ Horaris
- 567 - Molins de Rei-Vallirana/ Horaris
- L61 - Barcelona (F.Macià)-St. Boi/ Horaris
- E20 - Barcelona - St. Vicenç dels Horts - Torrelles de Llobregat/ Horaris
- L71/ Horaris
- L2 - Vallirana - Selva Negra - Mas de les Fonts/ Horaris
- L57 - Barcelona (F.Macià)-Avinyonet/ Horaris
- L64 - Barcelona (F. Macià)-Martorell/ Horaris
- L57A - Barcelona (F. Macià)-Avinyonet per autopista/ Horaris
- L62M - Sant Feliu de Llobregat-Torrelles de Llobregat/ Horaris
- 575 - Vallirana - Hospital de Sant Boi/ Horaris
- N52 - Molins - Vallirana/ Horaris
- L69 - Barcelona (F. Macià)-Martorell directe a Quatre Camins/ Horaris
- L61A - Barcelona (F.Macià)-St. Vicenç dels Horts per autopista/ Horaris
- L50 - Barcelona (Collblanc)-Avinyonet del Penedès/ Horaris
- L65 - St. Just Desvern-Martorell/ Horaris
- N50 - Barcelona (Pl Catalunya) - Martorell/ Horaris
- L63 - Barcelona (F.Macià)-El Palau per autopista/ Horaris