A línia
Somosaguas
EMT
EMT A bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La A bus (Somosaguas) té 6 parades, surt de Moncloa i acaba a Somosaguas.
Tria qualsevol entre les A bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Somosaguas (6 parades)
Moncloa
Ruperto Chapí
Puente De Los Franceses
Club De Campo
Húmera - Pueblo
Somosaguas
Preguntes i respostes freqüents de A
A quina hora comença a funcionar A bus?
A bus comença a funcionar a les 07:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar A bus?
A bus deixa d'operar a les 14:25 els dissabte.
A quina hora arriba A bus?
Quan arriba la Somosaguas bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Somosaguas bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de A (Somosaguas) bus?
La tarifa de Somosaguas (Somosaguas) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un A bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la A bus parada més propera.
A bus horari
A bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:30 - 21:55
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:30 - 21:55 | 3 - 5 |
dt. | 07:30 - 21:55 | 3 - 5 |
dc. | 07:30 - 21:55 | 3 - 5 |
dj. | 07:30 - 21:55 | 3 - 5 |
dv. | 07:30 - 21:55 | 1 - 4 |
ds. | 07:45 - 14:25 | 29 - 40 |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a A (des de Moncloa), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de A (Somosaguas) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
A línia bus tarifa
EMT A (Somosaguas) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
A (EMT)
La primera parada de la ruta A bus és Moncloa i la darrera parada és Somosaguas. A (Somosaguas) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: A té 6 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 19 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el A bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la A de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia A en temps real bus
Monitora la línia A (Somosaguas) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia A bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia A, a Madrid
A - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- N28 - Moncloa - Aravaca/ Horaris
- 200 - Avenida de America - Aeropuerto/ Horaris
- N3 - Plaza de Cibeles - Feria de Madrid/ Horaris
- 40 - Tribunal - Alfonso XIII/ Horaris
- N22 - Plaza de Cibeles - Barrio de la Paz/ Horaris
- 123 - Plaza de Legazpi - Butarque/ Horaris
- 38 - Plaza de Manuel Becerra - las Rosas/ Horaris
- 47 - Atocha - Carabanchel Alto/ Horaris
- H - Aluche - Campus de Somosaguas/ Horaris
- 102 - Estacion de Atocha - Estacion el Pozo/ Horaris
- 177 - Plaza de Castilla - Marques de Viana/ Horaris
- 43 - Avenida de Felipe II - Estrecho/ Horaris
- N5 - Plaza de Cibeles - Colonia Fin de Semana/ Horaris
- 37 - Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas/ Horaris
- 138 - Plaza de Cristo Rey - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- E - Plaza del Conde de Casal - Sierra de Guadalupe/ Horaris
- N4 - Plaza de Cibeles - Barajas/ Horaris
- N14 - Plaza de Cibeles - Villaverde Alto/ Horaris
- 112 - Mar de Cristal - Barrio del Aeropuerto/ Horaris
- 9 - Puerta del Sol/sevilla - Hortaleza/ Horaris