B3 línia
Búho Lardero – El Campillo
Autobuses Logroño
Autobuses Logroño B3 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La B3 bus (Lardero-El Campillo) té 31 parades, surt de Cruce Alberite i acaba a Casa De Las Ciencias.
Tria qualsevol entre les B3 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Lardero-El Campillo (31 parades)
Cruce Alberite
Iglesia De Lardero
El Coso
Lardero Pueblo
Cruce Ctra. Soria
Forja
Villapatro
I.E.S. La Laboral
Residencia De Pensionistas
Residencia Santa Cruz
Montesoria
Villa Iregua
Clínica Valvanera
Club Deportivo
Huesca
Estación De Autobuses Antigua
Monumento Al Labrador
Torre De Logroño
Daniel Trevijano
Gonzalo De Berceo
La Cometa
Ronda De Los Cuarteles
El Cubo
Blanco Lac
Las Norias (Aparcamiento)
Las Norias
La Playa
Ciudad Santiago
Campillo
Cementerio
Casa De Las Ciencias
Preguntes i respostes freqüents de B3
A quina hora comença a funcionar B3 bus?
B3 bus comença a funcionar a les 03:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar B3 bus?
B3 bus deixa d'operar a les 02:30 els dilluns, divendres, dissabte.
A quina hora arriba B3 bus?
Quan arriba la Búho Lardero – El Campillo bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Búho Lardero – El Campillo bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un B3 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la B3 bus parada més propera.
B3 bus horari
B3 bus ruta funciona els dilluns, dimarts, dimecres, divendres, dissabte, diumenge. Horaris regulars: 03:30 - 05:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 03:30 - 02:30 | 60 |
dt. | 03:30 - 05:30 | 60 |
dc. | 03:30 - 05:30 | 60 |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | 23:30 - 02:30 | 60 |
ds. | 03:30 - 02:30 | 60 |
dg. | 03:30 - 05:30 | 60 |
Autobuses Logroño Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a B3 (des de Cruce Alberite), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de B3 (Lardero-El Campillo) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Autobuses Logroño.
B3 línia bus tarifa
Autobuses Logroño B3 (Lardero-El Campillo) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Autobuses Logroño, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Autobuses Logroño.
B3 (Autobuses Logroño)
La primera parada de la ruta B3 bus és Cruce Alberite i la darrera parada és Casa De Las Ciencias. B3 (Lardero-El Campillo) està operatiu durant dilluns, dimarts, dimecres, divendres, dissabte, diumenge.
Informació addicional: B3 té 31 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 31 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Autobuses Logroño rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Logrono i t'ajuda a trobar el B3 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la B3 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia B3 en temps real bus
Monitora la línia B3 (Lardero-El Campillo) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia B3 bus o una aplicació de seguiment Autobuses Logroño bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Autobuses Logroño o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Logrono. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Autobuses Logroño i qualsevol bus, inclosa la línia B3, a Logrono
B3 - Indicacions alternatives
Línies de Autobuses Logroño a Logrono
- 3 - El Campillo–Villamediana/ Horaris
- 6 - Centro – El Cortijo/ Horaris
- 10 - El Arco – Varea (Hospital San Pedro)/ Horaris
- 4 - Palacio de Congresos – Pradoviejo/ Horaris
- 9 - Pradoviejo – Las Norias/ Horaris
- 2 - Yagüe – Varea/ Horaris
- B1 - Búho Varea – La Cava/ Horaris
- 7 - El Arco – Polígono Cantabria/ Horaris
- 11 - Centro – Hospital San Pedro/ Horaris
- B2 - Búho El Arco – La Estrella/ Horaris
- 5 - Madre de Dios – Valdegastea/ Horaris
- 1 - Lardero – Hospital San Pedro/ Horaris