E1 línia
Plaza de Cibeles - la Peseta
EMT
EMT E1 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La E1 bus (Cibeles) té 15 parades, surt de La Peseta i acaba a Cibeles.
Tria qualsevol entre les E1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cibeles (15 parades)
La Peseta
Carabanchel Alto
La Peseta - Maravedí
Calderilla - Centro Comercial
Vía Lusitana - Halconero Del Rey
Consejería Empleo Y Mujer
Vía Lusitana - Faro
Intercambiador Plaza Elíptica
Puente De Los Capuchinos
Santa María De La Cabeza - Puente Praga
Santa María De La Cabeza
Metro Palos De La Frontera
Delicias - Atocha
Prado - Atocha
Cibeles
Preguntes i respostes freqüents de E1
A quina hora comença a funcionar E1 bus?
E1 bus comença a funcionar a les 05:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar E1 bus?
E1 bus deixa d'operar a les 23:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba E1 bus?
Quan arriba la Plaza de Cibeles - la Peseta bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza de Cibeles - la Peseta bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de E1 (Cibeles) bus?
La tarifa de Plaza de Cibeles - la Peseta (Cibeles) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un E1 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la E1 bus parada més propera.
E1 bus horari
E1 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:25 - 23:15
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:25 - 23:15 | 8 - 13 |
dt. | 05:25 - 23:15 | 8 - 13 |
dc. | 05:25 - 23:15 | 8 - 13 |
dj. | 05:25 - 23:15 | 8 - 13 |
dv. | 05:25 - 23:15 | 8 - 13 |
ds. | 05:25 - 23:15 | 10 - 14 |
dg. | 07:00 - 23:15 | 9 - 13 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a E1 (des de La Peseta), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de E1 (Cibeles) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
E1 línia bus tarifa
EMT E1 (Cibeles) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
E1 (EMT)
La primera parada de la ruta E1 bus és La Peseta i la darrera parada és Cibeles. E1 (Cibeles) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: E1 té 15 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 42 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el E1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la E1 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia E1 en temps real bus
Monitora la línia E1 (Cibeles) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia E1 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia E1, a Madrid
E1 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 6 - Plaza de Jacinto Benavente - Orcasitas/ Horaris
- 26 - Plaza de Tirso de Molina - Diego de Leon/ Horaris
- N1 - Plaza de Cibeles - Sanchinarro/ Horaris
- 45 - Plaza de Legazpi - Avenida Reina Victoria/ Horaris
- 18 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- 62 - Plaza de Cristo Rey - los Puertos/ Horaris
- 141 - Estacion de Atocha - Buenos Aires/ Horaris
- N26 - Plaza de Alonso Martinez - Aluche/ Horaris
- 126 - Nuevos Ministerios - Barrio del Pilar/ Horaris
- 8 - Plaza de Legazpi - Valdebernardo/ Horaris
- C1 - Circular 1 -/ Horaris
- 152 - Avenida de Felipe II - Mendez Alvaro/ Horaris
- N13 - Plaza de Cibeles - Colonia San Cristobal de los Angeles/ Horaris
- 77 - Plaza de Ciudad Lineal - Colonia Fin de Semana/ Horaris
- E2 - Avenida de Felipe II - las Rosas/ Horaris
- 23 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- 109 - Plaza de Ciudad Lineal - Castillo de Ucles/ Horaris
- 116 - Glorieta de Embajadores - Villaverde Cruce/ Horaris
- NC2 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- 86 - Estacion de Atocha - Villaverde Alto/ Horaris