N505 línia
Madrid (Príncipe Pío) - Navalcarnero - El Álamo
Interurbanos
Interurbanos N505 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La N505 bus (San Roque - Galileo→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro) té 38 parades, surt de San Roque - Galileo i acaba a Virgen Del Puerto - Campo Del Moro.
La previsió d'horari de N505 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 00:45. Dies operatius de la setmana: Cap de setmana.
Tria qualsevol entre les N505 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: San Roque - Galileo→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro (38 parades)
San Roque - Galileo
Av. Doña M. Austria - Fernando El Alfarero
Av. Doña Mariana De Austria - Piscina
Av. D.ª Mariana Austria - Felipe II
Av. Castilla - Campo Fútbol
Cuesta Del Águila - Jacinto González
Buenavista - Ayuntamiento
Ronda De San Juan - Buenavista
Ronda De San Juan - Río Tajo
P.º Alparrache - Ronda San Juan
C.º Arroyo De La Dehesa - P.º Alparrache
Víctimas Del Terrorismo - Colegio
Labrador - Cafarnaún
Labrador - Betsaida
Av. Arroyo Juncal - Av. Pinar
Av. Arroyo Juncal - Pino Silvestre
Enlace A-5 - C. Penitenciario
Av. Rosales - P.º Olivos
Av. Rosales - Arces
Av. Rosales - Laurel
Av. Rosales - Pza. Adelfas
Av. Rosales - Mimosas
Av. Sauces - P.º De Los Cedros
Av. Sauces - P.º De Los Olivos
Av. Portugal - Concesionario
Av. Portugal - Pol. Ind. Las Monjas
Av. Portugal - Restaurante
Av. Portugal - Río Jalón
Av. Portugal - Rio Duero
Av. Portugal - Orense
Av. Portugal - Juan De Ocaña
Av. Portugal - Est. Móstoles Central
Av. Portugal - Av. Cerro Prieto
Ctra. A-5 - Museo Del Aire Y Del Espacio
P.º Extremadura - Cuatro Vientos
Campamento
Surbatán
Virgen Del Puerto - Campo Del Moro
Preguntes i respostes freqüents de N505
A quina hora comença a funcionar N505 bus?
N505 bus comença a funcionar a les 00:45 els diumenge, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar N505 bus?
N505 bus deixa d'operar a les 00:45 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba N505 bus?
Quan arriba la Madrid (Príncipe Pío) - Navalcarnero - El Álamo Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Príncipe Pío) - Navalcarnero - El Álamo Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de N505 (San Roque - Galileo→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro) bus?
La tarifa de Madrid (Príncipe Pío) - Navalcarnero - El Álamo (San Roque - Galileo→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro) bus és de €1.30 - €3.60.
Hi ha un N505 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la N505 bus parada més propera.
N505 bus horari
N505 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 00:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 00:45 | Sortida Única |
dg. | 00:45 | Sortida Única |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a N505 (des de San Roque - Galileo), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de N505 (San Roque - Galileo→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
N505 línia bus tarifa
Interurbanos N505 (San Roque - Galileo→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €3.60. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
N505 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta N505 bus és San Roque - Galileo i la darrera parada és Virgen Del Puerto - Campo Del Moro. N505 (San Roque - Galileo→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro) està operatiu durant Cap de setmana.
Informació addicional: N505 té 38 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 46 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el N505 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la N505 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia N505 en temps real Bus
Monitora la línia N505 (San Roque - Galileo→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia N505 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia N505, a Madrid
N505 - Indicacions alternatives
- N505 - Curato - Pza. La Báscula→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro / Horaris
- N505 - General Asensio - Almendros→Virgen Del Puerto - Campo Del Moro / Horaris
- N505 - Virgen Del Puerto - Campo Del Moro→Curato - Escuelas / Horaris
- N505 - Virgen Del Puerto - Campo Del Moro→General Asensio - Quevedo / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- N801 - Madrid (Atocha) - Getafe (Buenavista - Sector III)/ Horaris
- 529A - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) - Navalcarnero - Batres/ Horaris
- 519 - Móstoles - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 653 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Hospital) (por FF.CC.)/ Horaris
- 231 - Alcalá de Henares - Urb. Zulema - El Viso/ Horaris
- 447 - Madrid (Legazpi) - Getafe (Hospital)/ Horaris
- 210 - S. S. de los Reyes (Hospital) - Paracuellos de Jarama/ Horaris
- 628 - Madrid (Moncloa) - P. Empresarial - El Cantizal/ Horaris
- 518 - Madrid (Príncipe Pío) - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- N200 - Alcalá de Henares - Villalbilla - Alcalá de Henares/ Horaris
- 288 - Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - San Fernando/ Horaris
- 497 - Leganés (Parque Sur) - Moraleja de Enmedio (Las Colinas)/ Horaris
- 562 - Madrid (Aluche) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 463 - Madrid (Plaza Elíptica) - Parla - Torrejón de Velasco/ Horaris
- 211 - Madrid (Canillejas) - Paracuellos/ Horaris
- 213 - Madrid (Canillejas) - Belvis/ Horaris
- 551 - Madrid (Príncipe Pío) - San Martín de Valdeiglesias - El Tiemblo/Cebreros/ Horaris
- 171 - Madrid (Plaza de Castilla) - Urb. Santo Domingo/ Horaris
- 191 - Madrid (Plaza de Castilla) - Buitrago/ Horaris