NT2 línia
Salou
Autocars Plana
Autocars Plana NT2 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La NT2 bus (Salou) té 5 parades, surt de Oques - Mutua Cyclops i acaba a Barbastre - Pg. De La Jota.
Tria qualsevol entre les NT2 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Salou (5 parades)
Oques - Mutua Cyclops
Avinguda De La Salle 2
Estació D'Autobusos De Reus
Pl. Europa
Barbastre - Pg. De La Jota
Preguntes i respostes freqüents de NT2
A quina hora comença a funcionar NT2 bus?
NT2 bus comença a funcionar a les 05:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar NT2 bus?
NT2 bus deixa d'operar a les 04:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba NT2 bus?
Quan arriba la Salou bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Salou bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un NT2 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la NT2 bus parada més propera.
Autocars Plana bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a NT2 (des de Oques - Mutua Cyclops), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de NT2 (Salou) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Autocars Plana.
NT2 línia bus tarifa
Autocars Plana NT2 (Salou) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Autocars Plana, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Autocars Plana.
NT2 (Autocars Plana)
La primera parada de la ruta NT2 bus és Oques - Mutua Cyclops i la darrera parada és Barbastre - Pg. De La Jota. NT2 (Salou) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: NT2 té 5 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 28 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Autocars Plana rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Barcelona i t'ajuda a trobar el NT2 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la NT2 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia NT2 en temps real bus
Monitora la línia NT2 (Salou) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia NT2 bus o una aplicació de seguiment Autocars Plana bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Autocars Plana o com a planificador de viatges per a metro, tren, bus, tramvia, telecabina, funicular o ferri per planificar la teva ruta per Barcelona. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Autocars Plana i qualsevol bus, inclosa la línia NT2, a Barcelona
NT2 - Indicacions alternatives
Línies de Autocars Plana a Barcelona
- L0257 - Constantí - El far de Salou/ Horaris
- E5 - Reus - Salou/ Horaris
- E25 - Vilanova i la Geltrú - Igualada/ Horaris
- L1799 - Vistabella - Estació del Camp (Servei a la demanda)/ Horaris
- L0019 - Alforja - Salou/ Horaris
- 35 - Reus - Vilaplana (urb. Portugal)/ Horaris
- 4 - Tarragona - Pineda - Salou - Cambrils (per Cavet)/ Horaris
- 46 - Tarragona - Colldejou/ Horaris
- L0580 - Querol - Pont d'Armentera - Valls/ Horaris
- L0751 - Torredembarra - Riera Gaià - Vespella - Nou Gaià - Salomó/ Horaris
- L0207 - Cambrils - Salou (per Vilafortuny)/ Horaris
- NT5 - Tarragona - Valls/ Horaris
- 2 - Cambrils BM - Port Aventura/ Horaris
- NT3 - Tarragona - Salou/ Horaris
- L0433 - Les Roquetes - Sitges/ Horaris
- BUMR - Transport public municipal de Mont-roig del Camp/ Horaris
- L1815 - Cambrils - Estació del Camp/ Horaris
- L1716 - Vila-Seca - Complex Educatiu Tarragona/ Horaris
- L1 - Urbà de Cambrils: Llevant/ Horaris
- 77 - Riba-roja d’Ebre - Móra d’Ebre/ Horaris